1XBet oficjalnie w Meksyku

W Aktualności DNIA
- Updated

Znany rosyjski bukmacher, 1xBet, otrzymał zgodę na prowadzenie działaności w Meksyku. Dzięki uzyskanej licencji oficjalnie ogłosił również rozpoczęcie realizacji „kompleksowej ekspansji” w tym kraju.

Branżowi eksperci przewidują, że 1xBet skoncentruje się głównie na zakładach sportowych oraz wydarzeniach e-sportowych, starając się wykorzystać swoją wiedzę w tych obszarach. Celem dla rosyjskiego operatora ma być rozwój całego meksykańskiego rynku iGaming’owego, dowiadujemy się z portalu inkedin.

 „Z dumą możemy oznajmić, że zrobiliśmy bardzo duży krok, który demonstruje nasze ambitne cele związane z rynkiem Ameryki Łacińskiej. Mamy już za sobą kilka udanych projektów wdrożonych w tym regionie, ale wejście na meksykański rynek otwiera przed nami jeszcze więcej drzwi. Jesteśmy świadomo, że to jeden z największych krajów Ameryki Łacińskiej, który aktywnie rozwija się we wszystkich sektorach gospodarki. Rozpoczęcie działalności w tym kraju jest sukcesem dla każdej firmy, nawet dla najbardziej znanych marek.”, oświadczył bukmacher krótko po otrzymaniu licencji.

1xBet zamierza kontynuować wykorzystanie swoich sprawdzonych metod, a także z pewnością przygotuje szereg ekskluzywnych ofert dla meksykańskich graczy. Wszystko w celu zapewnienia wysokiego poziomu ich obsługi, przy wykorzystaniu swojego doświadczenia zdobytego na innych rynkach.

 „Nie codziennie wchodzi się na tak duży rynek, dlatego priorytetowo podchodzimy do rozwoju naszej marki na tym perspektywicznym obszarze. Jednocześnie możemy zapewnić przyszłych graczy, że przygotowaliśmy dla nich wiele fenomenalnych pomysłów.”, czytamy również w oświadczeniu 1xBet.

Zdaniem branżowych fachowców, 1xBet będzie głównie skupiać się i szeroko promować ofertę piłki nożnej i boksu, czyli dwóch najbardziej popularnych dyscyplin sportowych Meksyku. „Meksyk to tętniący życiem naród pełen entuzjastów sportu. Miłość do sportu i zwycięstw jest widoczna zwłaszcza w sposobie, w jaki lokalna społeczność wspiera lokalnych sportowców i drużyny. Kraj ten jest jednym z centrów rozwijającej się branży w regionie, dlatego z przyjemnością rozpoczynamy tutaj pracę, chcąc wspierać jednocześnie pasję mieszkańców za pomocą naszych wysokiej jakości produktów. Mamy duże plany, które sformułowaliśmy po przeprowadzeniu szczegółowej analizy przed wejściem na ten rynek i gwarantujemy, że 1xBet zrobi wszystko, aby przenieść meksykańską branżę gier na jeszcze wyższy poziom.”

Meksyk obok Brazylii jest jednym z największych rynków gier hazardowych w Ameryce Łacińskiej, w związku z czym stanie się swoistym barometrem dla przyszłości branży w regionie. „Meksyk wraz z Brazylią są dla nas obecnie bardzo ważnymi rynkami, a dzięki uzyskanej licencji mamy prawo oczekiwać umocnienia naszej pozycji w Ameryce Łacińskiej.

Przedstawiciele operatora chcąc odnieść sukces na nowym rynku, rozważają również projekty sponsoringowe. „Moment rozpoczęcia pracy na nowym rynku otwiera szereg możliwości współpracy i sponsorowania. W Meksyku jest wielu znanych ludzi związanych z show biznesem  i sportem oraz nie brakuje tu silnych drużyn. Już w tej chwili rozważamy projekty sponsorskie z najlepszymi i najbardziej rozpoznawalnymi postaciami tego rynku, tak więc bądźcie cierpliwi i oczekujcie kolejnych informacji już wkrótce”.

foto. Pawiis09

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu