Belgium Loterie Nationale ulepsza ofertę online

W Aktualności DNIA
- Updated

Belgium Loterie Nationale w najbliższym czasie rozpocznie współpracę z IWGplc, podmiotem dostarczającym klientom szeroki zakres wirtualnych rozwiązań. Efektem współpracy ma być ulepszenie oferty gier hazardowych online i utrzymanie wysokiego poziomu rozwoju w cyfrowym środowisku, pisze Focus Gaming News.

Dzięki partnerstwu operator będzie mógł wyselekcjonować ponad 100 pozycji z portfolio IWG. Umożliwi to integracja zdalnego serwera Progressive Play z obecnie istniejącą platformą loterii, International Game Technology (IGT).

Narodowy operator zakłada, że trzyletnia umowa pomoże mu ulepszyć ofertę online oraz przyczyni się do rozwoju kanałów cyfrowych. IWG będzie również wspierać belgijskiego operatora pod kątem strategii i marketingu.

Kevin Van Belle, menedżer ds. strategii i zarządzania w Belgium Loterie Nationale powiedział, że współpraca jest dobrym krokiem dla narodowej loterii, ponieważ zintensyfikuje działania, które przyczynią się do dalszego rozwoju oferty gier.

„Projekty IWG osiągnęły sukces w wielu innych loteriach, zarówno krajowych jak i lokalnych. Jesteśmy przekonani co do ich wiedzy i doświadczenia w dostarczaniu wysokiej jakości gier. Jesteśmy podekscytowani perspektywą wspólnych innowacji w nadchodzących latach” – stwierdził Van Belle.

Z kolei Rhydian Fisher, dyrektor generalny IWG, skomentował partnerstwo w następujący sposób: „Możliwość współpracy z zespołem Loterie Nationale, jednej z wiodących loterii na świecie, jest dla nas bardzo ekscytująca. Plany loterii dotyczące innowacji, rozrywki i rozwoju online są jednymi z najlepszych, jakie widzieliśmy. Właśnie dlatego z niecierpliwością oczekujemy naszej współpracy. Otrzymanie takiej okazji jest źródłem wielkiej dumy dla całej firmy.

IWG współpracowało już wcześniej z IGT przy projekcie realizowanym wraz z Lotto New Zealand, natomiast aktualnie działa przy kolejnych dwóch projektach na terenie Stanów Zjednoczonych, które powinny zakończyć się jeszcze przed końcem 2019 roku.

„Wspólnie z naszymi partnerami z IGT dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Loterie Nationale w zachęceniu nowych graczy, zapewnieniu rozrywki istniejącym graczom oraz ostatecznie w generowaniu zysków z korzyścią dla całej Belgii” – zakończył Fisher.

Foto. Dimitris Vetsikas

Zobacz też

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Brazylijskie przepisy po raz kolejne opóźnione

Wydaje się, że wprowadzenie regulowanych zakładów sportowych w Brazylii będzie jeszcze bardziej opóźnione. Lokalne media donoszą, że ​rząd brazylijski

Czytaj więcej...

USA. Władze Michigan zwalczają nielegalny hazard

Rada ds. Kontroli Gier w Michigan (MGCB) nakazała zaprzestanie działalności 14 firmom, które w 2019 r. prowadziły nielegalną działalność hazardową w

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu