Bet365 gwarantuje wynagrodzenia pracowników

W Aktualności DNIA
- Updated

Pakiet o wartości milionów funtów ma ochronić 4600 pracowników Bet365 na całym świecie w obliczu zawirowań gospodarczych spowodowanych przez koronawirusa. Bet365 obiecał, że zagwarantuje wynagrodzenie dla swoich pracowników i nie dokona żadnych zwolnień przez następne pięć miesięcy.

Wielomilionowy pakiet internetowego giganta z siedzibą w Stoke, który został wdrożony z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, oznacza, że ​​jego pracowników nie dotkną obniżki wynagrodzenia ani utrata miejsc pracy aż do końca sierpnia.

To bardzo ważna dla pracowników pomoc, szczególnie w czasie, gdy globalna pandemia zdziesiątkowała kalendarz sportowy, zmuszając operatorów do obniżania kosztów działalności i szybkiego szukania nowych propozycji dla klientów.

Strona główna Bet365 w poniedziałek rano oferowała niewiele zdarzeń, szczególnie piłkę nożną z Australii i Birmy, a także mecze e-sportu i tenisa stołowego.

Rzecznik bet365 powiedział gazecie w wywiadzie dla Stoke The Sentinel: „W czasach niepewności bardzo ważne było, abyśmy uspokoili naszych pracowników i zapewnienie ich o naszym zaangażowaniu w ratowanie ich miejsc pracy. Odegrali oni kluczową rolę w naszym sukcesie i pozostaną z nami do czasu kiedy normalność zostanie przywrócona”.

To samo zobowiązanie do ochrony miejsc pracy i wynagrodzeń pracowników dotyczy klubu piłkarskiego Stoke City, który zatrudnia około 1000 pracowników i podobnie jak bet365, jest własnością rodziny Coates.

Prywatny operator odnotował przychód w wysokości 2,98 mld £ i zysk operacyjny w wysokości 767,1 mln £ w okresie 53 tygodni zakończonym 31 marca 2019 r.

Na początku tego miesiąca bet365 rozszerzyło swoją obecność w Manchesterze, wynajmując powierzchnię 25 000 stóp kwadratowych w odnowionym biurowcu zlokalizowanym w samym sercu miasta.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu