Betclic już dostępny dla polskich graczy

W Aktualności DNIA
- Updated

Równo 1 lipca swoją stronę dla polskich klientów otworzył BEM Operations Limited, bliżej wszystkim znany jako Betclic.

Francuski operator licencję na zakłady w Polsce o numerze PS4.6831.11.2017. uzyskał w dniu 26 września 2018 roku, czyli aż 9 miesięcy musieliśmy czekać na start Betclic w naszym kraju.

Co możemy znaleźć na www.betclic.pl? W ofercie bukmachera są oczywiście zakłady sportowe pre-match i zakłady live. Na chwilę obecną brak jest jednak sportów wirtualnych. Betclic oferuje swoim klientom aplikację mobilną na dwa główne systemy operacyjne: Android oraz iOS. Dostępny jest CashOut, dzięki któremu gracz może wypłacić niepełną wygraną jeszcze przed zakończeniem wszystkich spotkań na kuponie. Interesująco wygląda również bonus Multi+, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o 50% w zależności od liczby zdarzeń na kuponie.

blank

Dla większości jednak dwie najważniejsze informacje na starcie każdego nowego bukmachera w Polsce to czy operator oferuje grę bez podatku i wysokość bonusu powitalnego.

Niestety Betclic nie bierze „na siebie” podatku i każdy klient musi zapłacić 12% od każdego postawionego zakładu. Bonusu powitalny to 100% do 1000zł, czyli każdy pierwszy depozyt jest podwajany maksymalnie do 1000zł.

Betclic to francuski operator hazardowy online założony w 2015 roku w Londynie przez Nicolasa Berauda, który po krótkiej rozłące z firmą powrócił i obecnie pełni funkcję CEO. Betclic wchodzi w skład grupy Betclic Everest Group.

Po ogłoszeniu informacji przez Ministerstwo Finansów o przyznaniu licencji dla Betclic w polskich mediach wywiązała się dyskusja czy nie został popełniony błąd. Należy przypomnieć, że Betclic przez lata oferował swoje usługi Polakom bez wymaganej licencji i nie odprowadzał z tego tytułu podatków do skarbu państwa. Wygląda na to, że MF nie wzięło tego faktu pod uwagę rozpatrując wniosek o przyznanie licencji na zakłady online.

foto. twitter.com/BetclicPolska

Zobacz też

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Malta chce przyciągnąć pracowników

Fundacja Gaming Malta połączyła siły ze swoim europejskim odpowiednikiem iGEN i uruchomia projekt „Why iGaming”, który skoncentruje się na

Czytaj więcej...

Kasyno i poker online w niemieckich krajach związkowych

Pomimo podzielonych zdań i opinii, niemieckie kraje związkowe osiągnęły finalnie porozumienie w sprawie zastosowania przejściowych przepisów, które dopuszczają obecność

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu