BETFAN z nagrodą w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019

W Aktualności DNIA
- Updated

Jakub Świsłowski, szef marketingu BETFAN, legalnie działającego w Polsce bukmachera, wraz z zespołem marketingu tej firmy, zostali nagrodzeni w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019. Statuetkę przyznano w kategorii „Hobby i Sport”.

– Jesteśmy challengerem na rynku i chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich w Polsce. Nie oglądamy się na naszą konkurencję w kraju, ale ustalamy własne reguły gry, a w swoich działaniach staramy się wychodzić poza utarte schematy, by dostarczać unikalnych wrażeń naszym graczom”, komentuje dyrektor Świsłowski. „Uzyskana nagroda potwierdza, że obraliśmy słuszny kierunek i skutecznie realizujemy naszą strategię. Sukces jest tym większy, że prowadzone przez BETFAN działania zostały dostrzeżone i docenione przez  ekspertów marketingowych już w pół roku od debiutu firmy”, dodaje.

W przesłanym do nas komunikacie prasowym BETFAN podkreśla, że jako pierwszy podmiot działający na rynku wprowadził szeroką ofertę zakładów na rozrywkę, która stała się wyróżnikiem i elementem komunikacji marketingowej już od momentu debiutu firmy.

W konkursie Dyrektor Marketingu Roku nagradzane są najlepsze zespoły marketingowe oraz ich liderzy w 30 kategoriach branżowych i specjalnych. W kapitule konkursu zasiadają eksperci branżowi, przedstawiciele zwycięzców z poprzednich edycji i partnerów. W tegorocznej odsłonie konkursu nagrody, oprócz BETFAN, otrzymali m.in. Onet, Canal+, BMW, DELL, Storytel, mBank czy Santander.

Przypomnijmy, że we wrześniu twarzą BETFAN został Mariusz Pudzianowski. Bukmacher objął jednocześnie sponsoringiem tytularnym należącego do Pudziana konia. Ogier o imieniu Betfan stał się też live brand hero marki. Firma ogłosiła również niedawno, że prowadza na rynek ofertę Playtech Virtual Sports, czyli ultrarealistyczne gry wirtualne w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu.

Zobacz też

Bułgaria na drodze do państwowego monopolu

Bułgarski rząd przyjął projekt ustawy, która ma na celu zakazanie prywatnym podmiotom organizaowania gier loteryjnych w kraju, donosi portal

Czytaj więcej...

Belgia. Rośnie rejestr wykluczonych z gier hazardowych

W ubiegłym roku belgijski system informacji o osobach wykluczonych (EPIS) zawierający wykaz osób, którym nie wolno odwiedzać kasyn, punktów

Czytaj więcej...

Ponad 50 operatorów w kolejce po pierwsze licencje na zakłady sportowe w Kolorado

Komisja ds. Gier stanu Kolorado planuje przyznanie pierwszych licencji bukmacherskich w przyszłym miesiącu. Operatorzy będą mogli jednak rozpocząć działalność dopiero wiosną,

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu