BetX rozpoczął działalność

W Aktualności DNIA
- Updated

Tak, jak informowaliśmy wcześniej, swoją działalność w Polsce rozpoczął nowy legalny operator – BetX Polska Sp. z o.o. Bukmacher ten posiadał zezwolenie na działalność online od kilku lat, kiedy to był zarejestrowany pod nazwą Typiko Sp. z o.o.

Na stronie pod adresem www.ebetx.pl znaleźć można już zakłady bukmacherskie, ofertę na żywo, wirtualne wyścigi koni i psów oraz wirtualny sport (oprócz wyścigów koni i psów znajdziemy tam również wirtualny żuzel i motocykle, a oprócz tego również ligi piłkarskie i “sporty błyskawiczne”).

Wyróżnikiem w ofercie bonusowej jest “Boomerang”, gdzie gracz przy postawieniu zakładu po kursie 200 i wyższym (a więc typowe “taśmy”) ma szansę otrzymać bonus w przypadku jednego źle wytypowanego zdarzenia. Oprócz tego znajdziemy tam standardowe produkty bukmacherskie: bonus powitalny (do 5000 PLN), “zakład bez ryzyka” nazywany tutaj “Bezpiecznym Zakładem”, freebet do 30 PLN dla nowych graczy (“darmowy kupon”) czy też cashout – czyli częściową wypłatę przed zakończeniem obstawianego wydarzenia.

Rejestracja przebiega bardzo płynnie, w 4 krokach, dane są częściowo uzupełniane przez system po wpisaniu PESEL czy też kodu pocztowego. Na etapie rejestracji nie jest wymagane przedstawienie żadnego dokumentu.

Przypomnijmy, że jednym z udziałowców nowego operatora jest firma EVON ELECTRONIC SPOL S.R.O – przedsiębiorstwo, które na rynku funkcjonuje już od 30 lat. Firma swoją siedzibę ma w stolicy Słowacji, Bratysławie. Zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem oprogramowania do gier hazardowych, a także platform dla firm z branży bukmacherskiej. Oznaczać to może, że to z oprogramowania tej firmy korzystać będzie nowy operator.

Zobacz też

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Spółka Novomatic z niemiecką licencją na zakłady

Novomatic Group uzyskało licencję na oferowanie zakładów sportowych w Niemczech. Operator na terenie naszych zachodnich sąsiadów będzie działał za

Czytaj więcej...

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu