Białoruś. FavBet oferuje fanom „wirtualne kibicowanie”

W Aktualności DNIA
- Updated

W czasach kiedy niemal cały sportowy świat się zatrzymał, a puste areny sportowe nie robią już na nikim wrażenia, operator zakładów sportowych FavBet wraz z białoruskim klubem piłkarskim Dynamo Brześć znaleźli sposób na urozmaicenie kibicom wciąż trwających rozgrywek w tym kraju.

Z pewnością wielu z nas z sentymentem wspomina dzisiaj udział w jakimkolwiek sportowym wydarzeniu, ponieważ sport „na żywo” to aktualnie dobro prawie nieosiągalne. Pomimo tego, wciąż aktywne białoruskie rozgrywki piłki nożnej nie przyciągają rzeszy kibiców, z powodu obaw związanych z możliwością zarażenia koronawirusem. Dlatego też FavBet wespół z zarządem Dynama Brześć postanowili wyjść naprzeciw fanom tego białoruskiego klubu, oferując im niestandardową opcję wirtualnego pojawienia się na trybunach podczas domowych spotkań drużyny.

Bukmacher do swojej oferty dodał specjalny bilet, dzięki któremu gracze pojawią się w wirtualnym tłumie podczas meczu. Wystarczy wysłać swoje zdjęcie, które zostaje odpowiednio obrobione i nałożone na stojące na trybunach manekiny. Koszt takiego wirtualnego biletu to 25 USD.

Co więcej, w ramach wejściówki każdy „wirtualny kibic” otrzyma za pośrednictwem wiadomości e-mail fotorelację oraz skrót wideo z meczu. Dodatkowo listownie wysłany zostanie prawdziwy bilet oraz magazyn meczowy. Kibice w cenie wirtualnego biletu zyskują również 10% zniżki na wszystkie produkty sprzedawane w oficjalnym sklepie internetowym klubu.

„Kampania nie tylko daje ludziom okazję do dobrej zabawy, ale służy także dobrej sprawie, ponieważ część z uzyskanych dochodów jest przeznaczana na pomoc w walce z panującą pandemią”, skomentował Sergey Vorobyov, dyrektor generalny białoruskiego klubu.

Przypomnijmy, że Białoruś jest jedynym krajem w Europie, w którym wciąż rozgrywane są krajowe mecze piłki nożnej. Pierwsi „wirtualni kibice” już pojawili się na trybunach podczas meczu Dynamo Brześć z Szachciorem Soligorsk, który odbył się 8 kwietnia.

Zobacz też

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu