Bukmacherzy: Szanse na tytuł Mistrza Polski po 31. kolejce

W Aktualności DNIA
- Updated

W 31. kolejce Ekstraklasy Legia Warszawa powiększyła swoją przewagę nad drugim w tabeli Piastem Gliwice do 10 punktów, a nad trzecim Lechem Poznań – do 11 punktów. Do rozegrania w rundzie finałowej zostało 6 meczów, przyjrzeliśmy się więc jak do szans na tytuł i spadek podchodzą czołowi bukmacherzy.

STS oferuje zakłady na: mistrza kraju, spadkowiczów, top 3, kto się utrzyma oraz po której kolejce poznamy zwycięzcę tegorocznych rozgrywek.

blank

Pewniakiem jest Legia, i wydaje się, że nic nie jest w stanie spowodować, że tytuł mistrzowski nie trafi po roku przerwy do Warszawy. Podobne zdanie mają inni bukmacherzy – eWinner nie przyjmuje zakładów na Mistrza Polski, a jedynie – na top 3.

blank

Wedle tego bukmachera, praktycznie niezagrożoną pozycję w czołowej trójce mają Piast Gliwice oraz Lech Poznań. Znajdujący się tuż za nimi Śląsk Wrocław ma prawie 5-krotnie mniejsze szanse na dołączenie do premiowanej pucharami trójki. Szanse Jagielloni, Cracovii i Pogoni oceniane są na iluzoryczne.

Jeżeli chodzi o spadek, najpewniejszym kandydatem do spadku obok ŁKS Łódź jest Arka Gdynia. BETFAN nie pozostawia co do tego złudzeń:

blank

Trzecim zespołem, który wedle tego bukmachera opuści Ekstraklasę jest Korona Kielce. To między kielczanami a Wisłą Kraków toczyć się ma walka jeszcze przez jedną – dwie kolejki, ale szanse na to, że zespół Kuby Błaszczykowskiego opuści w tym sezonie najwyższą klasę rozgrywkową są oceniane jako niewielkie. Pewne utrzymania wydają się Wisła Płock, Zagłębie Lubin, Raków Częstochowa i Górnik Zabrze.

Zobacz też

Rozmowa z Mateuszem Kalinowskim organizatorem Warsaw Poker Challenge

Jesteś jedną z osób organizujących spotkania pokerowe w Warszawie. Jak to się zaczęło?Cała fascynacja kartami zaczęła się już od

Czytaj więcej...

40% spadek przychodów z gier hazardowych online w Grecji

Grecki rynek gier hazardowych online zanotował ok. 40-procentowy spadek przychodów w okresie pierwszych pięciu miesięcy 2020 r. Co nie

Czytaj więcej...

Potrojenie wartości branży kasyn na przestrzeni dwóch dekad

Zgodnie z niedawno przeprowadzonymi przez Catena Media badaniami branży, globalny rynek kasyn na przestrzeni ostatnich dwóch dekad urósł niemal

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu