Charytatywny turniej PokerStars o wartości 1 miliona dolarów

W Aktualności DNIA
- Updated

Gwiazdy światowego kina potwierdziły udział w charytatywnym turnieju poker Online organizowanym przez PokerStars.

Wiele znanych osobistości weźmie udział w internetowym turnieju pokerowym PokerStars, który odbędzie się 9 maja. Event ma na celu zebranie funduszy na pomoc w walce z globalną pandemii.

Udział w „Stars CALL for Action – powered by PokerStars” potwierdziały już między innymi takie osobistości świata rozrywki, jak Edward Norton, Michael Cera, Don Cheadle, David Schwimmer, Amy Schumer, Bryan Cranston, Jon Hamm, Jason Alexander i Jeff Garlin. PokerStars przekazuje 10 000 $ za udział w turnieju każdej sławnej osoby, co oznacza, że ​​pula wyniesie 1 mln $.

Wydarzenie, które było pomysłem aktora Hanka Azarii oraz dziennikarza, autora i scenarzysty Andy Bellina, będzie transmitowane na żywo na Twitchu, Facebooku i YouTube, a widzowie będą mogli przyczynić się do zwiększenia zebranej kwoty za pomocą przycisku „Przekaż darowiznę”.

Połowa z milionowej puli nagród zostanie przekazana na wybraną przez aktorów organizację charytatywną. Druga połowa wraz z przychodami zebranymi od publiczności trafi bezpośrednio do CARE International, międzynarodowej organizacji pozarządowej zajmującej się dostarczaniem pomocy humanitarnej i wspieraniem długoterminowych projektów rozwojowych, przede wszystkim w krajach trzeciego świata.

Za każdą słynną osobę, która bierze udział w turnieju, PokerStars zaprosi jednego losowo wybranego fana pokera, aby przyłączył się do gry. Dwie grupy będą walczyć osobno, zanim przystąpią do finału, z włączoną usługą wideokonferencji Zoom. Znane osoby, które zostaną wyeliminowane na początku rozgrywki, będą mogły wziąć udział w wydarzeniu pobocznym, w którym zwycięzca przekaże 10% wygranych na cele charytatywne.

 „To wydarzenie rozpoczęło się od prostej rozmowy między naszym zespołem, Hank, Andy i Entertainment Industry Foundation, jako sposobu na stworzenie pozytywnej rozrywki i pozyskanie wsparcia dla potrzebujących podczas tych trudnych czasy.”, powiedziała zastępca dyrektora ds. Public relations w PokerStars, Rebecca McAdam Willetts.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu