Cherry Online Polska rozpoczęła działalność pod marką PZBuk

W Aktualności DNIA
- Updated
PZBuk

Spółka-córka szwedzkiego operatora Cherry AB oficjalnie rozpoczęła działalność w Polsce. Cherry Online Polska sp. z o.o. uruchomiła dziś serwis, który działać będzie pod marką PZBuk.

PZBuk otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez sieć Internet pod koniec czerwca jako dziewiąty podmiot na polskim rynku. Wejście do Polski dużego oraz silnego kapitałowo gracza, który w swoim portfelu posiada takie marki jak znany w Skandynawii bukmacher ComeOn czy producent gier Yggdrasil, w dłuższej perspektywie może wpłynąć na obraz całego segmentu zakładów sportowych.

Lahcene Merzoug, CEO ComeOn, potwierdzając oficjalne uruchomienie serwisu powiedział:

Nasza licencja bukmacherska pozwala nam uruchomić jedną z pierwszych marek na polskim rynku hazardowym. Poprzez serwis PZBuk.pl możemy zaoferować nasze usługi online, które pozostają w pełnej zgodności z polskimi przepisami. PZBuk będzie marką, która zaoferuje ekscytujące i intuicyjne treści oraz będzie dobrym uzupełnieniem polskiego rynku.

fot. pzbuk.pl

Zobacz też

Jamie Foxx w nowej kampanii reklamowej BetMGM

BetMGM, spółka joint venture GVC Holdings i MGM Resorts, oferująca zakłady sportowe i gry online ogłosiła, że w jej

Czytaj więcej...

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu