Dobry okres dla włoskich zakładów sportowych

W Aktualności DNIA
- Updated

Luty był bardzo dobrym miesiącem dla sektora zakładów sportowych we Włoszech. Po słabym okresie w styczniu, w ostatnim miesiącu gracze postawili ponad 1 miliard euro.

Dane dotyczące zakładów sportowych w styczniu zaniepokoiły wszystkich, ale luty doprowadził do poprawy sytuacji i wzrostu przychodów. Agenzia della Dogane e de Monopoli (ADM) podała informację, że operatorzy wygenerowali GGR na poziomie €160 mln i jest to wzrost o 29% rok do roku. €90 mln pochodziło z naziemnych punktów bukmacherskich, a dokładnie €69,1 mln GGR wygenerowały zakłady przez Internet.

Oprócz rynku zakładów bukmacherskich, kasyna online odnotowały solidny miesiąc, generując €61,4 mln GGR, 12% więcej niż rok temu w tym samym okresie. Poker online nie miał tyle szczęścia i ​​całkowity GGR wyniósł tylko €12,2 mln.

W styczniu zakłady sportowe dostarczyły tylko €124,6 mln GGR. Stanowi to spadek o 17,2% w porównaniu do tego samego okresu w 2018 roku. Pomimo tych wyników kasyna online ustanowiły rekord.

fot. Braden Collum / unsplash

Zobacz też

Chińscy hakerzy atakują operatorów hazardowych

Od lata 2019 r. grupa profesjonalnych chińskich hakerów atakuje firmy prowadzące internetowe strony hazardowe. Opublikowane w tym tygodniu raporty zajmujących się

Czytaj więcej...

MGM wygrało walkę o wielką inwestycję w Osace?

MGM Resorts International jest na dobrej drodze do uzyskania licencji na zintegrowany ośrodek hazardowy w Japonii. Władze prefektury Osaka ogłosiły, że

Czytaj więcej...

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu