Dobry rok dla TS. Dwie kolejne nagrody za osiągnięcia w obszarze projektów informatycznych

W Aktualności DNIA
- Updated

Tytuł srebrnego medalisty za uruchomienie jedynego legalnego kasyna internetowego w Polsce i tytuł brązowego finalisty za wdrożenie płatności bezgotówkowych w kolekturach sieci LOTTO Totalizator Sportowy zdobył kilka dni temu w finale IPMA Polish Project Excellence Award.

Spółka w ostatnich latach swoją aktywność skierowała w stronę nowoczesnych technologii. Skupiła się na rozwoju oferty produktowej w Internecie, a swoim klientom umożliwiła realizowanie bezgotówkowych płatności w punktach sprzedaży LOTTO.

Uruchomienie internetowego kasyna wymagało przygotowania odpowiedniej infrastruktury, m.in. serwerowej i sieciowej, a także wdrożenia mechanizmów bezpieczeństwa, integracji z operatorem płatności i systemem weryfikacji dokumentów tożsamości. Decyzją zarządu TS wdrożone zostały także systemy zapobiegania oszustwom, praniu pieniędzy i mechanizmy ochrony graczy.

Płatności bezgotówkowe poza siecią e-commerce udostępniono w ponad 900 własnych kolekturach naziemnych, ponad 700 punktach partnerskich oraz we wszystkich salonach gier na automatach. Uruchomiono jednocześnie usługę wypłaty wygranych na karty płatnicze (VISA oraz Mastercard) w punktach sprzedaży LOTTO.

Konkurs Polish Project Excellence Award organizowany jest z inicjatywy International Project Management Association Polska. Promuje on osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami.

Zobacz też

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...
IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu