E-sport. X-kom AGO najlepszym zespołem w Polsce w CS:GO

W Aktualności DNIA
- Updated

Dwa lata po ostatnim tryumfie, na pozycję najlepszej drużyny CS:GO w Polsce powraca team posiadający najmocniejszego sponsora w tej dziedzinie e-sportu: X-kom AGO, czyli “Jastrzębie”.

AGO w finale pokonały AVEZ. O wszystkim decydować musiała dogrywka, w której więcej zimnej krwi zachowały popularne “Jastrzębie”. Genialna akcja “Furlana”, który w pojedynkę w kilka sekund wyeliminował kolejno “Kylara”, “byaliego” oraz “Markosia” zapewniła x-kom AGO 19 punkt i tym samym tytuł mistrzów Polski.

“Jastrzębie” po dwóch latach powróciły na tron. Ostatnio bowiem mogły tytułować się najlepszą drużyną kraju w maju 2018 roku, kiedy to w finale pokonały Team Kinguin.

Za zwycięstwo w turnieju zespół x-kom AGO zainkasował 25 tysięcy złotych, a także zapewnił sobie awans na turniej ESL Pro European Championship 2020. Sponsorem głównym organizacji ESL Gaming organizującej ten turniej jest GamingMalta, organizacja non profit założona przez Malta Gaming Authority.

Oferta większości profesjonalnych turniejów CS:GO jest dostępna u wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Sponsorem technicznym i dostawcą kursów z zawodów ESL Gaming jest firma gg.bet.

Zobacz też

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu