Esport. zaczęły się play offy EU Masters. AGO walczy o półfinał

W Aktualności DNIA
- Updated

Polscy gracze spragnieni rywalizacji nie muszą czekać do końca maja na start Ekstraklasy oraz innych lig europejskich. Nie mniejsze emocje czekają ich w ofercie esportowej, która dominuje obecnie u polskich operatorów bukmacherskich. Ze względu na pandemię koronawirusa, również turnieje esportowe odbywają się zdalnie – jednak nie oznacza to słabszego poziomu rywalizacji.

Jak podaje portal cybersport.pl, dzisiaj AGO ROGUE może postawić pierwszy krok ku polskiemu finałowi European Masters. Reprezentanci Ultraligi zmierzą się o półfinał z wicemistrzami Niemiec, czyli mousesports.

AGO ROGUE w pierwszym tygodniu zawodów zdołało wygrać wyłącznie w jednym spotkaniu z Defusekids, przez co po trzech starciach znajdowała się zarówno za Vodafone Giants, jak i LDLC OL. W drugiej serii zmagań Woolite wraz z kolegami pokazali całkowicie odmienną Ligę Legend i zaprezentowali się zdecydowanie najlepiej, a dzięki najlepszemu czasowi zwycięstw zagwarantowali sobie miejsce w play-offach European Masters. Po porażce z wicemistrzem Francjii w batalii o rozstawioną pozycję w grupie B, awansowali do playoffów.

mousesports wygrało swoją grupę wynikiem 5-1. Przegrali jedynie pierwszy pojedynek z Fnatic Rising, jednak nie miało ono z nimi szans w kolejce drugiej. Dodatkowe potknięcie akademii formacji z LEC w starciu z Energypot Wizards sprawiło, że to ekipa mousesports zwyciężyła w grupie D. Biorąc pod uwagę jednak, że AGO poradziło sobie z głównym faworytem do zwycięstwa, czyli Vodafone Giants – nie stoją w tym pojedynku bez szans.

Turniej European Masters 2020 rozgrywany jest w grę League of Legends, a wyniki można na żywo śledzić m.in. na Flashscore. Kursy na poszczególne pojedynki są dostępne u polskich legalnych bukmacherów.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu