eWinner sponsorem tytularnym Apatora Toruń!

W Aktualności DNIA
- Updated

eWinner, nowy legalny bukmacher działający na polskim rynku zakładów sportowych online, zostaje tytularnym sponsorem jednego z najbardziej utytułowanych klubów żużlowych w Polsce. Klub Sportowy Toruń w przyszłym sezonie będzie walczyć o powrót do Ekstraligi ze wsparciem eWinnera.

„Już na etapie założeń strategii marki eWinner wiedzieliśmy, że dynamika, emocje i barwna społeczność skupiona wokół żużla, będzie naturalnym środowiskiem dla nas. Z perspektywy biznesowej, polski żużel posiada ogromny potencjał kibiców, którzy uzupełniają emocje stadionowe i transmisyjne o emocje rozrywkowe u bukmachera. Z drugiej strony zasięg marketingowy żużla w Polsce pozycjonuje tę dyscyplinę w absolutnym topie medialnym, co docelowo dla eWinnera stwarza niesamowite możliwości promocji nie tylko sprzedażowej, ale przede wszystkim pokazania Polsce do jakiej marki aspirujemy, jakie wartości będą budowały naszą pozycję i – najważniejsze – co możemy dawać, aby wspierać aktywnie rozwój polskiego sportu” podkreśla Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

W ramach zawartej na rok umowy, eWinner został tytularnym sponsorem toruńskiego klubu. Jak informuje bukmacher, kontrakt obejmuje również szeroki zakres brandingu na Motoarenie, prezentację logotypu na kombinezonie oraz motocyklu oraz szereg działań w mediach elektronicznych i około stadionowych.

„Poza oczywistymi korzyściami i atrakcyjną ofertą bukmacherską eWinner dla kibiców Apatora Toruń, będziemy starali się mobilizować klub, a pośrednio także miasto, aby mecze na Motoarenie były wydarzeniami sportowymi z elementami rozrywki, które będą skłaniały mieszkańców do obecności i uczestnictwie w atrakcjach zorganizowanych także wkoło stadionu. Ponadto, wraz z Klubem ustaliliśmy nasze wsparcie w działania jakie realizować będzie eWinner Apator Toruń w ramach wspierania lokalnej społeczności.”, dodał Prezes Nowak.

„Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie zostaniemy wsparci przez eWinner, spółkę która jednocześnie stała się naszym sponsorem tytularnym. Jestem przekonana, że wspólnie będziemy walczyć o najwyższe cele, a nasza współpraca potrwa zdecydowanie dłużej niż jeden sezon. Przed nami nowy sezon, mamy nowe kevlary. Jestem przekonana, że czeka nas dobry okres.” powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Foto. MichałZimniak

Zobacz też

Bułgaria na drodze do państwowego monopolu

Bułgarski rząd przyjął projekt ustawy, która ma na celu zakazanie prywatnym podmiotom organizaowania gier loteryjnych w kraju, donosi portal

Czytaj więcej...

Belgia. Rośnie rejestr wykluczonych z gier hazardowych

W ubiegłym roku belgijski system informacji o osobach wykluczonych (EPIS) zawierający wykaz osób, którym nie wolno odwiedzać kasyn, punktów

Czytaj więcej...

Ponad 50 operatorów w kolejce po pierwsze licencje na zakłady sportowe w Kolorado

Komisja ds. Gier stanu Kolorado planuje przyznanie pierwszych licencji bukmacherskich w przyszłym miesiącu. Operatorzy będą mogli jednak rozpocząć działalność dopiero wiosną,

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu