forBET rozpoczyna nowy projekt związany z biegami

W Aktualności DNIA
- Updated

forBET Zakłady Bukmacherskie na początku lutego informowała o podpisaniu umowy z Runmageddonem – największym w Polsce organizatorem biegów OCR. Jednym z elementów współpracy ma być objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki bukmacher ufundował nagrodę w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już na pierwszym evencie RMG w Warszawie.

W ubiegłym tygodniu ogłoszono natomiast powołanie klubu biegacza „forBET Runners”. Bukmacher wyraźnie zatem chce zaznaczyć swoją obecność w świecie biegów. Klub ma zrzeszać wszystkich biegaczy, którzy lubią biegać, niezależnie czy są początkujący, czy zamierzają brać udział w wymagających biegach długodystansowych. Na tę okazję powstała grupa na FB, na której biegacze będą mogli podzielić się wynikami z treningów, czy pochwalić wywalczonym medalem. Członkowie grupy będą mogli liczyć na gadżety klubowe, zniżki na pakiety startowe, kody rabatowe na sprzęty i wiele innych.

Dzisiaj forBET Runners oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Idea powstania tego klubu zrodziła się podczas wspólnych startów pracowników forBET, w różnego rodzaju biegach. Niektórzy z nas już mają maratony za sobą, inni natomiast dopiero starają się złamać barierę 30 minut na 5 km.

Biegamy zarówno w biegach płaskich jak i również w przeszkodowych. Znajdą się też miłośnicy triathlonu. Łączy nas zamiłowanie do sportu oraz chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomaga nam w tym wzajemna motywacja. Obecnie chcemy powiększyć naszą ekipę i dotrzeć do szerszego grona. W tej grupie chcemy zrzeszać aktywnych biegaczy, którzy podzielą się z innymi swoją wiedzą, wynikami z treningów czy medalami z biegów. Za to my ze swojej strony będziemy Wam podrzucać zniżki na pakiety startowe, kody promocyjne na sprzęt, gadżety i koszulki w barwach klubu. Zorganizujemy treningi z profesjonalistami oraz fajne konkursy. Dla tych, którzy mają założone konto w naszym serwisie podrzucimy również bonusy na grę.

forBET Runners łączy bowiem pasję do sportu oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane. Zatem już teraz dzielcie się z nami swoją pasją – DLA ZDROWIA, DLA SPORTU, DLA ZABAWY!”

Jak informuje firma forBET w komunikacie prasowym, już planuje kolejne działania w celu mocniejszego zaznaczenia swojej obecności w biegach. Już niebawem ma zostać ogłoszona współpraca z nowymi ambasadorami, którzy będą mocno współdziałać z forBET Runners. W planach jest również nawiązanie współpracy w producentami sprzętu sportowego. Więcej o projekcie przeczytać można na  http://runners.iforbet.pl/ https://www.facebook.com/groups/forbetrunners.

Zobacz też

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Malta chce przyciągnąć pracowników

Fundacja Gaming Malta połączyła siły ze swoim europejskim odpowiednikiem iGEN i uruchomia projekt „Why iGaming”, który skoncentruje się na

Czytaj więcej...

Kasyno i poker online w niemieckich krajach związkowych

Pomimo podzielonych zdań i opinii, niemieckie kraje związkowe osiągnęły finalnie porozumienie w sprawie zastosowania przejściowych przepisów, które dopuszczają obecność

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu