forBET wspiera czołową organizację esportową

W Aktualności DNIA
- Updated

Legalny polski bukmacher, forBET Zakłady Bukmacherskie, informuje w komunikacie prasowym, że podpisał umowę sponsorską z jedną z najważniejszych organizacją esportową w kraju – x-kom AGO. Współpraca ma objąć wszystkie dywizje nadwiślańskiej organizacji: CS:GO, StarCraft II oraz Fortnite. Kontrakt x-kom AGO i forBET ma wzmocnić obecność bukmachera w obszarze esportu.

Dzięki podpisanej umowie, forBET otrzymuje status oficjalnego sponsora oraz wyłącznego bukmachera Organizacji sportów elektronicznych x-kom AGO. Umowa obejmuje ekspozycję i branding w mediach społecznościowych, jak i stronie internetowej bukmachera. Kibice dodatkowo będą mogli skorzystać ze specjalnego bonusu przygotowanego przez forBET, wpisując “XKOMAGO” przy zakładaniu konta, otrzymają bonus o wartości 50 PLN. Logotyp forBET ma również pojawić się na oficjalnej koszulce meczowej. Współpraca obejmuje również uczestnictwo zawodników na eventach Sponsora oraz tworzenie dedykowanych filmów reklamowych. Oba podmioty podkreślają również, że planują długoletnią współpracę, która ma wywrzeć znaczący wpływ na polski esport.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się nawiązać współpracę z jedną z najlepszych i najlepiej zarządzanych Organizacji esportowych w Polsce. x-kom AGO to wiodący gracz na scenie esportowej, a forBET jest jednym z liderów branży bukmacherskiej. Jestem przekonany, że jesteśmy skazani na sukces, a nasza współpraca przyniesie obu stronom duże korzyści. Liczymy, że dzięki współpracy z x-kom AGO otworzymy się jeszcze szerzej na fanów esportów, którym chcemy zaprezentować najlepszą ofertę bukmacherską na rynku. Kibice x-kom AGO będą mogli liczyć na dedykowane tylko dla nich promocje i szereg atrakcji. Liczymy, że w czasie naszej współpracy forBET jeszcze wzmocni swoją pozycję na rynku, a x-kom AGO z logiem forBET na koszulce będzie święcić coraz większe sukcesy”, mówi Paweł Majewski  dyrektor ds. Marketingu bukmachera.

“Imponuje nam dynamika rozwoju firmy forBet, jak również podejście jej przedstawicieli do relacji z partnerami, jakie znane mi jest od kilku lat, również w ramach poprzednio realizowanych przeze mnie projektów. Wierzę głęboko, iż uda nam się zbudować wieloletnie partnerstwo a nasza firma aktywnie przyczyni się do sukcesów firmy forBet na rynku esportowym”,  podkreśla z kolei Jakub Szumielewicz, prezes x-kom AGO.

forBET informuje rówież wprost, iż planuje podbić polską scenę esportu.  Połączenie sił z  x-kom AGO ma być dużym krokiem na płaszczyźnie umów sponsorskich z drużynami esportowymi. Bukmacher planuje wdrożenie specjalnej platformy dla obstawiających sporty elektroniczne. Wprowadzeniu platformy będą towarzyszyć akcje promocyjne dla nowych graczy, w tym dla społeczności x-kom AGO.  Poprzednio forBET stawiając na esport, wszedł we współpracę z Polską Ligą Esportową. Natomiast w tradycyjnych sportach, wspiera ŁKS Łódź czy Polski Związek Tenisowy.

x-kom AGO to organizacja esportowa, która powstała w listopadzie 2016 roku jako AGO Gaming. W 2019 organizacja przeprowadziła proces rebrandingu oraz odbudowała swój skład Counter Strike: Global Offensive, by móc powrócić na szczyt światowych rankingów. X-kom AGO dysponuje również drużyną Fortnite’a oraz zawodnikiem StarCraft 2, który w ostatnich dniach reprezentował Polskę na IEM Katowice.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu