forBET – Zakłady bukmacherskie oficjalnym partnerem Runmageddonu.

W Aktualności DNIA
- Updated

Jak informują służby prasowe forBET – legalnego polskiego bukmachera, firma ta zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie. Od początku lutego forBET podjął współpracę z Runmageddonem, przyjmując tytuł partnera tego ekstremalnego biegu, w tym, formuły „Games“. Firma jest również fundatorem nagród. Jedną z nich będzie wyjazd na Igrzyska do Tokio.

Od 4 lutego forBET jeden z trzech największych polskich bukmacherów rozpoczyna szeroką współpracę z Runmageddonem. Będzie też pierwszym partnerem formuły Games i ufunduje nagrody dla najlepszych zawodników 100-metrowego toru przeszkód. W sezonie wiosennym, dzięki marce forBET najlepszy zawodnik wygra podróż na Igrzyska Olimpijskie do Tokio, co należy uznać za bardzo atrakcyjną nagrodę i ciekawą formę promocji. Na trasie tradycyjnych formuł stanie dedykowana przeszkoda „Komandos“ w brandingu partnera.

„Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020”, informuje Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży forBET.

Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET, dodaje: „Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzy własny projekt biegowy – stowarzyszenie „forBET Runners” który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem. Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność. Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę”.

Jak informuje bukmacher, pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu Warszawa – Zakroczym, w dniach 28.02/01.03 2020 roku. Będziemy obserwować rozwój tej ciekawie zapowiadającej się współpracy.

Zobacz też

Hiszpania: koniec sponsoringu w piłce nożnej?

Rząd hiszpański zamierza zakazać sponsoringu firm z branży hazardowej na koszulkach piłkarskich. Rozwiązanie ma zostać wprowadzone w ramach nowych

Czytaj więcej...

European Lotteries publikuje raport z działalności za rok 2019

Po raz drugi w swej historii European Lotteries, organizacja zrzeszająca głownie europejskich operatorów loterii oraz ich dostawców, wydała raport

Czytaj więcej...

Betway ratuje krykieta w RPA

Znany operator internetowy, Betway zawarł umowę partnerską z Cricket South Africa (CSA) - organem zarządzającym i nadzorującym tę dyscyplinę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu