forBET – Zakłady bukmacherskie oficjalnym partnerem Runmageddonu.

W Aktualności DNIA
- Updated

Jak informują służby prasowe forBET – legalnego polskiego bukmachera, firma ta zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie. Od początku lutego forBET podjął współpracę z Runmageddonem, przyjmując tytuł partnera tego ekstremalnego biegu, w tym, formuły „Games“. Firma jest również fundatorem nagród. Jedną z nich będzie wyjazd na Igrzyska do Tokio.

Od 4 lutego forBET jeden z trzech największych polskich bukmacherów rozpoczyna szeroką współpracę z Runmageddonem. Będzie też pierwszym partnerem formuły Games i ufunduje nagrody dla najlepszych zawodników 100-metrowego toru przeszkód. W sezonie wiosennym, dzięki marce forBET najlepszy zawodnik wygra podróż na Igrzyska Olimpijskie do Tokio, co należy uznać za bardzo atrakcyjną nagrodę i ciekawą formę promocji. Na trasie tradycyjnych formuł stanie dedykowana przeszkoda „Komandos“ w brandingu partnera.

„Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020”, informuje Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży forBET.

Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET, dodaje: „Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzy własny projekt biegowy – stowarzyszenie „forBET Runners” który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem. Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność. Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę”.

Jak informuje bukmacher, pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu Warszawa – Zakroczym, w dniach 28.02/01.03 2020 roku. Będziemy obserwować rozwój tej ciekawie zapowiadającej się współpracy.

Zobacz też

Chińscy hakerzy atakują operatorów hazardowych

Od lata 2019 r. grupa profesjonalnych chińskich hakerów atakuje firmy prowadzące internetowe strony hazardowe. Opublikowane w tym tygodniu raporty zajmujących się

Czytaj więcej...

MGM wygrało walkę o wielką inwestycję w Osace?

MGM Resorts International jest na dobrej drodze do uzyskania licencji na zintegrowany ośrodek hazardowy w Japonii. Władze prefektury Osaka ogłosiły, że

Czytaj więcej...

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu