forBet znacząco zwiększa zainteresowanie esportem

W Aktualności DNIA
- Updated

Firma forBet informuje, że rozpoczyna długotrwałą współpracę z takimi markami jak ESPORT NOW i Polska Liga Esportowa. Jest to partnerstwo, które według bukmachera ma w założeniu wpłynąć na rozwój polskiego esportu. To kolejny dowód, iż esport jest dziedziną, którą branża zakładów sportowych coraz bardziej się interesuje.

O tym, że esport staje się w Polsce coraz popularniejszy, nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać. „Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z ESPORT NOW oraz Polską Ligą Esportową. Chcemy by forBET stał się naturalnym wyborem dla fanów esportu szukających zakładów bukmacherskich. Już dzisiaj na naszej stronie kibice esportu znajdą bardzo szeroką ofertę, a z każdym tygodniem stale ją rozwijamy i dopasowujemy do potrzeb klientów. Na kibiców esportu w forBET czekają także atrakcyjne pakiety startowe, a już od 2 października ruszamy z rankingiem, w którym najlepsi powalczą o wartościowe nagrody”, informuje w swoim komunikacie prasowym forBet.

Spółka podkreśla, że jej celem jest rozwój esportu w Polsce. Między innymi dlatego bukmacher zostaje partnerem serwisu ESPORT NOW. Współpraca z mediami związanymi z esportowymi rozgrywkami jest bowiem według przedstawicieli forBet „jednym z ważniejszych aspektów wejścia do tego świata”.

Michał Perkowski, redaktor naczelny ESPORT NOW, również wypowiedział się w sprawie nawiązanej współpracy. „Od początku 2016 roku nieprzerwanie pracuję przy projekcie ESPORT NOW, tworząc go razem z pozostałym gronem redaktorskim. Wspólnie staramy się aby nasz portal był jednym z najrzetelniejszych w Polsce. Współpraca z zakładami bukmacherskimi forBET jest kamieniem milowym w rozwoju ESPORT NOW. Cieszę się, że przyświeca nam wspólna wizja przyszłości, a nasza kooperacja pomoże w promocji legalnych zakładów bukmacherskich, dla których esport jest naturalnym środowiskiem. Jestem przekonany, że wspólnie możemy wiele zdziałać”, mówi Perkowski.

Bukmacher informuje, że będzie bardzo blisko współpracować również z Polską Ligą Esportową, która najbliższy sezon rozpocznie turniejem rozgrzewkowym już 18 października na Poznań Game Arena. W ramach współpracy podczas zmagań zespołów w Dywizji Mistrzowskiej w ofercie będą pojawiać się live-bety. Poza główną dywizją, forBET zostanie także partnerem Dywizji Profesjonalnej.

Fani esportu będą mogli również obejrzeć transmisję z pozostałych turniejów BLAST Pro Series, które odbędą się w tym roku. Mowa tutaj o ostatnim przystanku regularnego sezonu, który odbędzie już za miesiąc – 1 oraz 2 listopada w Kopenhadze. Następnie w połowie grudnia czeka nas wielki finał turniejów z serii BLAST. To wydarzenie odbędzie się w Bahrajnie, który po raz pierwszy będzie hostem imprezy esportowej na taką skalę. 

Bukmacher zakłada, iż ekspercka wiedza marki ESPORT NOW pozwoli na rzetelne analizy jego esportowej oferty, dzięki czemu dotrze do większej ilości odbiorców. Zaangażowanie redaktorów portalu w informowanie o najnowszych wydarzeniach z esportowego podwórka, jak i ich regularne opinie na ten temat, przyciągają przed światła monitorów i smartfonów sporo czytelników. Wielką popularnością cieszy się także typowanie meczów, między innymi w świecie Counter-Strike’a, który w Polsce jest najpopularniejszym tytułem esportowym.

Zobacz też

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Spółka Novomatic z niemiecką licencją na zakłady

Novomatic Group uzyskało licencję na oferowanie zakładów sportowych w Niemczech. Operator na terenie naszych zachodnich sąsiadów będzie działał za

Czytaj więcej...

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu