Fortuna przenosi słowackiego bukmachera na platformę Playtech

W Aktualności DNIA
- Updated

Doskonale znany w Polsce operator zakładów i gier, Fortuna Entertainment Group, potwierdził, że pomyślnie zakończył przenosiny swojego słowackiego bukmachera na platformę IMS Playtech, czytamy na portalu iGamingbusiness.

Migracja bukmachera to kolejny etap współpracy pomiędzy Fortuną i Playtech’em, po przedłużeniu w 2018 roku pierwotnej umowy. Od tego czasu operator wdraża również działania mające na celu przeniesienie swoich bukmacherów w Czechach, Polsce i Chorwacji.

Shimon Akad, dyrektor operacyjny Playtech, tak skomentował ogłoszoną informację: „Ciągły rozwój Fortuny wywiera na nas ogromne wrażenie i jesteśmy dumni, że możemy być strategicznym partnerem jednego z czołowych operatorów w Europie. To partnerstwo znacząco wzmocni siła rozwiązań i doświadczenie, którymi dysponuje Playtech ONE. Zarówno z punktu widzenia marketingu, jak i śledzenia oraz obserwowania graczy. Fortuna z obecnym tempem wzrostu i swoją wiodącą pozycją na wielokanałowym rynku gwarantuje obustronny rozwój i dalsze umocnienie swojego miejsca w branży.”

W ramach „przeprowadzki” gracze Fortuny uzyskają dostęp zarówno do kanałów detalicznych, jak i internetowych. Uzupełnieniem będzie dostęp do centrum Playtech’s Engagement oraz do narzędzi odpowiedzialnego hazardu w całej ofercie wielokanałowej podmiotu.

Per Widerstrom, dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group, dodał: „Nasze strategiczne partnerstwo z Playtech ma kluczowe znaczenie dla dotychczasowych planów rozwoju i finalnego sukcesu. Ta migracja jest kolejnym etapem wielokanałowego przywództwa Fortuny w Europie Środkowej i Wschodniej. Klienci Fortuny mogą teraz cieszyć się niezwykłym i bezproblemowym doświadczeniem. Udostępniliśmy zestaw narzędzi oparty na danych Playtech pozwalający na przesyłanie wiadomości w czasie rzeczywistym, co znacząco poprawia jakość gry i przenosi nasze możliwości na wyższy poziom” – zakończył CEO Fortuny.

Zobacz też

Londyn

Wielka Brytania. Zmiany w programach VIP i reklamie online

W Wielkiej Brytanii programy VIP będą ograniczone do klientów w wieku powyżej 25 lat. Nowe rozwiązania zostaną wprowadzone przez

Czytaj więcej...

eWinner celuje w żużel

Gdyński bukmacher eWinner został przedstawiony jako sponsor tytularny pierwszej ligi żużlowej i oficjalny sponsor PGE Ekstraligi. eWinner dołączył do

Czytaj więcej...

Nowy organ nadzoru w Singapurze

Singapurskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zapowiedziało, że do 2021 r. powoła nowy scentralizowany organ nadzorujący lokalny rynek hazardowy. Organ regulacyjny ds. Gier

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu