Fortuna w Polsce oficjalnie na platformie Playtech

W Aktualności DNIA
- Updated

Per Widerstrom, dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group, poinformowałże, spółkaz sukcesem zakończyła migrację swojej polskiej oferty bukmacherskiej na platformę IMS Playtech, czytamy na portalu sbcnews.co.uk.

Optymalizując swoje możliwości wielokanałowe, Fortuna we współpracy z Playtech, wdrożyła nowe systemy integracji swoich produktów. Dzięki temu, Polska, w ramach przejścia na platformę IMS dołączyła do rodzimych rynków spółki na Słowacji i w Czechach.

„Nasze strategiczne partnerstwo z Playtech niezmiennie stanowi integralną część naszych planów rozwoju, a także dotychczasowych sukcesów. Migracja zapewni polskim klientom jeszcze więcej radości z użytkowania, potwierdzając naszą wiodącą pozycję we wszystkich kanałach dystrybucji w Europie Środkowej i Wschodniej”, powiedział Per Widerstrom, dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group.

Po pomyślnie zakończonym procesie migracji w Polsce, zespoły programistów Playtech rozpoczną teraz aktualizację systemów Fortuny na rynkach chorwackim i rumuńskim. Według zapowiedzi Widerstrom’a, proces powinien zakończyć się jeszcze w tym roku.

Dzięki implementacji nowych narzędzi, zarządzanie profilami bukmacherskimi odbywać się będzie w ramach jednej platformy, co zwiększy wydajność i obniży koszty. Ponadto Fortuna chce umożliwić swoim klientom „360-stopniowy widok”, nieograniczony indywidualnymi warunkami rynkowymi, co musi zapewnić ich lepszą obsługę, komunikację i interakcję z odpowiedzialnymi narzędziami hazardowymi firmy Playtech.

Shimon Akad, dyrektor operacyjny Playtech, dodał: „To tylko jeden z kroków w imponującej trajektorii wzrostu Fortuny i jesteśmy przekonani, że czeka nas znacznie więcej. Oprócz podkreślenia siły Playtech jako rozwiązania dla bukmacherów, jest to również doskonały przykład na to, jak dobrym dostawcą technologii dla rozwijających się firm jest nasza spółka. Zwłaszcza dla tych będących w ciągłej fazie rozwoju i budujących swoją ofertę na nowych rynkach”.

Zobacz też

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu