Fortuna z kolejną akcją charytatywną, STS wspiera polską siatkówkę

W Aktualności DNIA
- Updated

Dwóch największych polskich bukmacherów dało o sobie znać w ostatnich dniach. Fortuna finalizuje kolejną odsłonę akcji charytatywnej „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”, a STS zostaje oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki.

Kolejny szlachetny gest Fortuny

40 000 złotych na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich przekaże Fortuna zakłady bukmacherskie w ramach drugiej edycji charytatywnej akcji „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”.

Fortuna, która jest sponsorem tytularnym 1 Ligi, postanowiła przekazać na konto Fundacji Polsat złotówkę za każdego kibica, który pojawił się na stadionie w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Liga. W kolejnej serii gier, bukmacher podwoił tę kwotę, płacąc 2 zł za każdego miłośnika pierwszoligowych boisk, co przełożyło się na kwotę 32 793 zł dla Oliwi i Łukasza Czarneckich. Prezes Fortuny, Konrad Komarczuk postanowił zaokrąglić kwotę do pełnych 40 000.

blank
fot. twitter.com/KomarczukK

– Mam nadzieję, że zebrana dzięki klubom i kibicom Fortuna 1. Ligi kwota choć w pewnej części pomoże w realizacji potrzeb związanych z rehabilitacją i leczeniem Oliwii i Łukasza Czarneckich. Akcje charytatywne, które przeprowadzamy wraz z pierwszoligową społecznością zawsze dostarczają nam niesamowitych emocji, a za sprawą ogromnego zaangażowania ligi, klubów i fanów przynoszą również wymierne korzyści instytucjom zajmujących się wspieraniem najbardziej potrzebującym – komentuje Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

„Fortuna Gdy Pełna Trybuna” to kolejna akcja charytatywna organizowana przez bukmachera. Przed rokiem Fortuna przekazywała darowiznę Fundacji Polsat na operację chłopca chorego na zespół Aperta. Wówczas było to 50 000 złotych.

STS partnerem PLS

Star-Typ Sport, czyli popularny STS, podpisał natomiast umowę sponsorską z Polską Ligą Siatkówki na mocy, której bukmacher stanie się oficjalnym partnerem oraz oficjalnym bukmacherem Plus Ligi.

Kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2023. To dość długi okres patrząc przez pryzmat średniej długość obowiązywania umów bukmacherów z innymi podmiotami.

Umowa zakłada, że logotyp STS pojawi się na trakcie wszystkich meczów Plus Ligi m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Oczywiście nie zabraknie również ekspozycji marki na stronie internetowej partnera oraz współpracy w social mediach.

STS słynie z bardzo dobrych relacji z kibicami sportu, więc na pewno nie zabraknie atrakcji dla kibiców siatkówki, a w ofercie bukmachera znaleźć będzie można dedykowane zakłady na spotkania rozgrywane w ramach Plus Ligi.

Umowa między STS a PLS, to kolejny etap realizacji strategii wspierania rodzimego sportu oraz polskiej siatkówki. Obecnie jesteśmy oficjalnym partnerem m.in. zespołu Asseco Resovia, siedmiu klubów Ekstraklasy czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jako największy prywatny sponsor polskiego sport wspieramy również wiele organizacji i zawodników w całym kraju. Współpraca z Polską Ligą Siatkówki wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej rozpoznawalnymi markami sportowymi, a taką z pewnością jest Plus Liga. Nasz kontrakt przełoży się na szereg korzyści zarówno dla STS, ligi, a przede wszystkim kibiców” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu