Gdyński eWinner nowym bukmacherem

W Temat Dnia DNIA
- Updated

Kilka dni temu informowaliśmy, że Noblebet to nowy legalny bukmacher, a już dziś na naszym rynku debiutuje kolejna firmaeWinner. Polski rynek zakładów sportowych staje się zatem coraz bardziej konkurencyjny i ciekawy.

Ewinner otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet w październiku zeszłego roku, czyli ponad rok musieliśmy czekać na uruchomienie sprzedaży online. Wydaje się jednak, że nowy bukmacher dobrze spożytkował ten czas i przygotował interesujący dla klientów produkt.

Strona internetowa nowego operatora jest bardzo przejrzysta i intuicyjna, dominują na niej kolory błękitu i bieli. Co ciekawe, oprócz zakładów prematch i live, nowy polski bukmacher oferuje niespotykaną do tej pory na polskim rynku opcję „Custom Bet”. Jest to innowacyjna usługa, która pozwala klientowi zaproponować własny zakład, na który zespół analityków eWinner przygotuje odpowiednie kursy. To bardzo interesujące rozwiązanie, zatem zakładamy, że będzie cieszyło się dużą popularnością wśród klientów.

Bukmacher oferuje swoim klientom również opcję Cash-Out, która powoli zaczyna być już standardem u polskich legalnych operatorów. Niestety obecnie nie uruchomiono aplikacji mobilnej, ale na stronie internetowej możemy przeczytać, że będzie ona dostępna już wkrótce. To ważny element dopełniający kanały komunikacji każdego bukmachera.

eWinner dość długo kazał na siebie czekać polskim graczom, ale w końcu zaprezentował swój produkt, który wygląda obiecująco. Ze strony redakcji GamingBuzz życzymy powodzenia i sukcesów na skomplikowanym, pełnym wyzwań, ale bardzo ciekawym polskim rynku hazardowym. Będziemy oczywiście obserwować poczynania nowego podmiotu na rynku i informować o nich Czytelników.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu