Gwiazdy FC Barcelony grają w pokera

W Aktualności DNIA
- Updated

Dwóch zawodników mistrza Hiszpanii – słynnej FC Barcelony – wystąpiło wczoraj w turnieju pokerowym High Roller EPT Barcelona.

Obrońca Gerarda Pique i pomocnik Arturo Vidal postanowili uiścić opłatę w wysokości €25 000 i zagrać podczas EPT Barcelona w turnieju typu High Roller. Gra to oczywiście poker Texas Holdem bez limitu.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał na początku 100 000 żetonów, a jeden level blindów trwał 30 minut. W całym evencie zanotowano 70 rejestracji.

Obaj piłkarze radzili sobie doskonale i zameldowali się przy stole finałowym. Chilijczyk Arturo Vidal skończył turniej na miejscu 5. i na pocieszenie otrzymał nagrodę w wysokości €134 460.

Środkowy obrońca FC Barcelony okazał się jeszcze lepszy, niż jego kolega z boiska i doszedł aż do heads-upa, w którym zmierzył się z Juanem Pardo, doskonałym graczem online o nicku „Malakastyle”.

Zwycięzcą całego turnieju okazał się Pardo, którego para dwójek okazała się lepsze w starciu z A9 Pique. Hiszpański piłkarz otrzymał w nagrodę €352 950. Na zwycięzcę czekało €491 600.

foto. pokernews.com

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu