Gwiazdy FC Barcelony grają w pokera

W Aktualności DNIA
- Updated

Dwóch zawodników mistrza Hiszpanii – słynnej FC Barcelony – wystąpiło wczoraj w turnieju pokerowym High Roller EPT Barcelona.

Obrońca Gerarda Pique i pomocnik Arturo Vidal postanowili uiścić opłatę w wysokości €25 000 i zagrać podczas EPT Barcelona w turnieju typu High Roller. Gra to oczywiście poker Texas Holdem bez limitu.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał na początku 100 000 żetonów, a jeden level blindów trwał 30 minut. W całym evencie zanotowano 70 rejestracji.

Obaj piłkarze radzili sobie doskonale i zameldowali się przy stole finałowym. Chilijczyk Arturo Vidal skończył turniej na miejscu 5. i na pocieszenie otrzymał nagrodę w wysokości €134 460.

Środkowy obrońca FC Barcelony okazał się jeszcze lepszy, niż jego kolega z boiska i doszedł aż do heads-upa, w którym zmierzył się z Juanem Pardo, doskonałym graczem online o nicku „Malakastyle”.

Zwycięzcą całego turnieju okazał się Pardo, którego para dwójek okazała się lepsze w starciu z A9 Pique. Hiszpański piłkarz otrzymał w nagrodę €352 950. Na zwycięzcę czekało €491 600.

foto. pokernews.com

Zobacz też

Rozmowa z Mateuszem Kalinowskim organizatorem Warsaw Poker Challenge

Jesteś jedną z osób organizujących spotkania pokerowe w Warszawie. Jak to się zaczęło?Cała fascynacja kartami zaczęła się już od

Czytaj więcej...

40% spadek przychodów z gier hazardowych online w Grecji

Grecki rynek gier hazardowych online zanotował ok. 40-procentowy spadek przychodów w okresie pierwszych pięciu miesięcy 2020 r. Co nie

Czytaj więcej...

Potrojenie wartości branży kasyn na przestrzeni dwóch dekad

Zgodnie z niedawno przeprowadzonymi przez Catena Media badaniami branży, globalny rynek kasyn na przestrzeni ostatnich dwóch dekad urósł niemal

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu