Gwiazdy FC Barcelony grają w pokera

W Aktualności DNIA
- Updated

Dwóch zawodników mistrza Hiszpanii – słynnej FC Barcelony – wystąpiło wczoraj w turnieju pokerowym High Roller EPT Barcelona.

Obrońca Gerarda Pique i pomocnik Arturo Vidal postanowili uiścić opłatę w wysokości €25 000 i zagrać podczas EPT Barcelona w turnieju typu High Roller. Gra to oczywiście poker Texas Holdem bez limitu.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał na początku 100 000 żetonów, a jeden level blindów trwał 30 minut. W całym evencie zanotowano 70 rejestracji.

Obaj piłkarze radzili sobie doskonale i zameldowali się przy stole finałowym. Chilijczyk Arturo Vidal skończył turniej na miejscu 5. i na pocieszenie otrzymał nagrodę w wysokości €134 460.

Środkowy obrońca FC Barcelony okazał się jeszcze lepszy, niż jego kolega z boiska i doszedł aż do heads-upa, w którym zmierzył się z Juanem Pardo, doskonałym graczem online o nicku „Malakastyle”.

Zwycięzcą całego turnieju okazał się Pardo, którego para dwójek okazała się lepsze w starciu z A9 Pique. Hiszpański piłkarz otrzymał w nagrodę €352 950. Na zwycięzcę czekało €491 600.

foto. pokernews.com

Zobacz też

IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Spółka Novomatic z niemiecką licencją na zakłady

Novomatic Group uzyskało licencję na oferowanie zakładów sportowych w Niemczech. Operator na terenie naszych zachodnich sąsiadów będzie działał za

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu