Gwiazdy FC Barcelony grają w pokera

W Aktualności DNIA
- Updated

Dwóch zawodników mistrza Hiszpanii – słynnej FC Barcelony – wystąpiło wczoraj w turnieju pokerowym High Roller EPT Barcelona.

Obrońca Gerarda Pique i pomocnik Arturo Vidal postanowili uiścić opłatę w wysokości €25 000 i zagrać podczas EPT Barcelona w turnieju typu High Roller. Gra to oczywiście poker Texas Holdem bez limitu.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał na początku 100 000 żetonów, a jeden level blindów trwał 30 minut. W całym evencie zanotowano 70 rejestracji.

Obaj piłkarze radzili sobie doskonale i zameldowali się przy stole finałowym. Chilijczyk Arturo Vidal skończył turniej na miejscu 5. i na pocieszenie otrzymał nagrodę w wysokości €134 460.

Środkowy obrońca FC Barcelony okazał się jeszcze lepszy, niż jego kolega z boiska i doszedł aż do heads-upa, w którym zmierzył się z Juanem Pardo, doskonałym graczem online o nicku „Malakastyle”.

Zwycięzcą całego turnieju okazał się Pardo, którego para dwójek okazała się lepsze w starciu z A9 Pique. Hiszpański piłkarz otrzymał w nagrodę €352 950. Na zwycięzcę czekało €491 600.

foto. pokernews.com

Zobacz też

Kasyna w Atlantic City zwalniają pracowników

Z powodu epidemii COVID-19 w tym tygodniu w amerykańskich kasynach w Atlantic City zwolniono około 16 tysięcy pracowników. Niekoniecznie musi

Czytaj więcej...

UKGC ostrzega operatorów – nie wykorzystujcie marketingowo COVID-19

Neil McArthur, szef UKGC, instruuje licencjobiorców, aby zachowali ostrożność w swoim działaniu po wzroście aktywności kasyn online. Komisja podkreśla,

Czytaj więcej...

Złe prognozy dla rynku hazardowego

Analitycy H2 Gambling Capital dokonali w ostatnich dniach oceny wpływu wirusa COVID-19 na światowy rynek gier hazardowych. Ich prognoza

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu