ICE 2021 przełożony na kwiecień

W Aktualności DNIA
- Updated
Londyn

Przyszłoroczne targi branży hazardowej z powodu obaw związanych z Covid-19 zostaną przełożone na kwiecień. ExCeL London wciąż wykorzystywany jest jako szpital NHS Nightingale.

Targi, które zwykle odbywają się w lutym, zostały przesunięte na 20-22 kwietnia ze względu na obawy związane z pandemią Covid-19, potwierdził organizator imprezy Clarion Gaming.

„Pandemia koronowirusa spowodowała pewne wątpliwości i nerwowość co do naszych tradycyjnych lutowych terminów. Aby przeprowadzić targi w bezpiecznym środowisku i zaspokoić potrzeby rynku – wystawców, delegatów i prelegentów – postanowiliśmy przesunąć wydarzenie na kwiecień.” ­­– powiedziała Kate Chambers, CEO  Clarion Gaming.

Covid-19 zapoczątkował burzliwe czasy w dynamicznie rozwijającym się sektorze konferencji i wydarzeń w branży hazardowej, a kilka ważnych wydarzeń z kalendarza zostało przeniesionych do świata cyfrowego.

G2E Las Vegas – największe wydarzenie na rynku amerykańskim – odwołało swoje październikowe targi z powodu niepewności co do globalnych ograniczeń w podróżowaniu i nieznanych wytycznych dotyczących dużych zgromadzeń publicznych.

ICE 2021 został przełożony z tych samych powodów, chociaż wciąż istnieją obawy co do przekonania wystawców do udziału zgodnie z obecnymi brytyjskimi wytycznymi dotyczącymi Covid-19, donosi The iGaming Post.

ExCeL London, tradycyjne miejsce ICE, zostało przekształcone w szpital NHS Nightingale w nagłych wypadkach, który może zapewnić do 500 łóżek intensywnej terapii dla osób zakażonych koronowirusem.

ICE 2021 miał zgromadzić ponad 35 000 profesjonalistów z branży gier.

Zobacz też

Rozmowa z Mateuszem Kalinowskim organizatorem Warsaw Poker Challenge

Jesteś jedną z osób organizujących spotkania pokerowe w Warszawie. Jak to się zaczęło?Cała fascynacja kartami zaczęła się już od

Czytaj więcej...

40% spadek przychodów z gier hazardowych online w Grecji

Grecki rynek gier hazardowych online zanotował ok. 40-procentowy spadek przychodów w okresie pierwszych pięciu miesięcy 2020 r. Co nie

Czytaj więcej...

Potrojenie wartości branży kasyn na przestrzeni dwóch dekad

Zgodnie z niedawno przeprowadzonymi przez Catena Media badaniami branży, globalny rynek kasyn na przestrzeni ostatnich dwóch dekad urósł niemal

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu