ICE Londyn

W Aktualności DNIA
- Updated
ICE London 2019

Trwające właśnie w Londynie branżowe targi ICE po raz kolejny pobiły rekord liczby wystawców i odwiedzających – mimo tegorocznego debiutu regionalnych edycji ICE Africa i ICE North America. Przeszło pół tysiąca wystawców w czasie ICE London prezentuje usługi i produkty dla wszystkich sektorów branży hazardowej – od loterii przez zakłady bukmacherskie, kasyna, salony bingo i zakłady konne. Zwiększone zainteresowanie to wyraźny dowód na hossę w szeroko rozumianym sektorze gier i zakładów.

ICE London to tradycyjnie miejsce prezentacji nowych rozwiązań i produktów. W tym roku szczególnie dużo ciekawych premier pokazali dostawcy usług dla operatorów zakładów sportowych m.in. systemy płatności i technologie związane ze sztuczną inteligencją (AI).

fot. Totally Gaming

Zobacz też

Chińscy hakerzy atakują operatorów hazardowych

Od lata 2019 r. grupa profesjonalnych chińskich hakerów atakuje firmy prowadzące internetowe strony hazardowe. Opublikowane w tym tygodniu raporty zajmujących się

Czytaj więcej...

MGM wygrało walkę o wielką inwestycję w Osace?

MGM Resorts International jest na dobrej drodze do uzyskania licencji na zintegrowany ośrodek hazardowy w Japonii. Władze prefektury Osaka ogłosiły, że

Czytaj więcej...

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu