Pracownik call-centre

DNIA
- Updated
Polska/praca zdalna

Dla naszego Klienta, nowego operatora zakładów bukmacherskich on-line posiadającego zezwolenia Ministra Finansów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK CALL-CENTRE
Miejsce pracy: Polska/praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna i elektroniczna klientów (przychodząca);
  • uzupełnianie adnotacji zidentyfikowanych klientów;
  • prezentacja aktualnych ofert bukmachera.

Wymagania ogólne:

  • minimum rok doświadczenia w telefonicznej i on-line’owej obsłudze klienta;
  • znajomość obsługi oprogramowania do obsługi procesów client service;
  • doskonała znajomość języka polskiego;
  • doskonała znajomość oferty i tematyki sportowej;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • opcjonalnie – znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Świadczenia:

  • umowa o pracę;
  • dostęp do niezbędnych narzędzi (hardware/software);
  • udział w programie premiowym;
  • świadczenia socjalne – opieka medyczna, sport etc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

O Firmie

Klient Gaming 5.0

Job Information

Status: Wygasła No of vacancies: 1 Job type: Pełny etat Job level: Asystent/Specjalista Years of experience: 1 Salary: Do negocjacji Publish date: 10 Mar 2019

By Email
Please login to submit application
Job tags: Bukmacherzy

Zobacz też

Jamie Foxx w nowej kampanii reklamowej BetMGM

BetMGM, spółka joint venture GVC Holdings i MGM Resorts, oferująca zakłady sportowe i gry online ogłosiła, że w jej

Czytaj więcej...

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Mobile Sliding Menu