Specjalista CRM

DNIA
- Updated
Polska/praca zdalna

Dla naszego Klienta, nowego operatora zakładów bukmacherskich on-line posiadającego zezwolenia Ministra Finansów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA CRM
Miejsce pracy: Polska/praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • retencja i development klientów przez personalizację ofert promocyjnych/specjalnych/programów VIP;
  • analiza i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności kampanii marketingowych/promocyjnych;
  • nadzór nad programem lojalnościowym;
  • współtworzenie działań marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji wspierających system CRM.

Wymagania ogólne:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na zbiorach danych;
  • praktyczną znajomość przynajmniej jednej z baz: ORACLE, TERADATA, MS SQL SERVER;
  • umiejętności analityczne;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Świadczenia:

  • umowa o pracę;
  • dostęp do niezbędnych narzędzi (hardware/software);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • udział w programie premiowym;
  • opcje pracy zdalnej;
  • świadczenia socjalne – opieka medyczna, sport etc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

O Firmie

Klient Gaming 5.0

Job Information

Status: Wygasła No of vacancies: 1 Job type: Pełny etat Job level: Asystent/Specjalista Years of experience: 1 Salary: Do negocjacji Publish date: 10 Mar 2019

By Email
Please login to submit application

Zobacz też

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Mobile Sliding Menu