Specjalista ds. afiliacji

DNIA
Warszawa

Totolotek to nowoczesna marka zakładów sportowych należąca do Grupy Gauselmann. Totolotek oferuje zakłady sportowe w Punktach Sprzedaży w całej Polsce oraz online. Działalność firmy obejmuje sieć punktów własnych, a także system franczyzowy. Oferty zakładów online są dostępne na komputerach stacjonarnych, jak i na aplikacji na urządzeniach mobilnych. Spersonalizowana karta klienta BetClub może być używana na wszystkich platformach.

Do naszego „omnichannelowego” zespołu marketingu poszukujemy

Specjalisty ds. Afiliacji

Twoje zadania:

  • rozwój Kanału Afiliacyjnego
  • utrzymywanie pozytywnych stosunków z istniejącymi Partnerami
  • inicjowanie nowych działań zwiększających sprzedaż
  • optymalizacja kosztów zainwestowanych w pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych
  • kontrola skuteczności podejmowanych działań

Co jest dla nas ważne?

  • doświadczenie w tworzeniu programów afiliacyjnych
  • współpraca z Partnerami
  • dynamiczna osobowość
  • umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania relacji
  • doświadczenie w marketingu cyfrowym i/lub wiedza będzie atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku zakładów bukmacherskich będzie zaletą

  • Co oferujemy:
  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku
  • nieduży i profesjonalny zespół na miejscu
  • możliwość nauki od swojego przyszłego szefa (marketer-pasjonat!)
  • dostęp do najnowocześniejszych narzędzi marketingowych
  • biuro w domu, gdy go potrzebujesz
  • prywatna opieka medyczna

Zainteresowanych prosimy o złożenie aplikacji klikając poniższy link.

O Firmie

Totolotek S.A

Job Information

No of vacancies: 1 Job type: Pełny etat Job level: Asystent/Specjalista Salary: Do negocjacji Publish date: 22 Paź 2020

By Email
Please login to submit application

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Mobile Sliding Menu