Już niedługo kolejny Eastern European Gaming Summit

W Aktualności DNIA
- Updated

Prelekcje, dyskusje i informacje dotyczące m.in. zakładów sportowych, iGamingu, płatności internetowych, marketingu cyfrowego i bezpiecznej gry – wszystko to dostępne będzie dla odwiedzających podczas 12 edycji konferencji Eastern European Gaming Summit.

Impreza odbędzie się ona w dniach 19-20 listopada w Inter Expo Center w Sofii.

EEGS od wielu lat pomaga śledzić najnowsze osiągnięcia technologiczne w branży gier i rozrywki w Europie Wschodniej. Każdego roku w wydarzeniu bierze udział ponad 200 przedstawicieli branży elektronicznej rozrywki z 22 krajów. To miejsce dla tych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje, a także wzmocnić regionalne powiązania biznesowe i nawiązać nowe podczas interaktywnych szkoleń i wielu wydarzeń branżowych. Konferencja sprzyjać będzie także dyskusjom na temat roli sztucznej inteligencji w branży, technologii blockchain i kryptowalut, a także nt. marketingu, bezpieczeństwa w sieci i odpowiedzialnej gry.

Organizatorzy uwagę koncentrują na nowoczesnych technologiach i innowacjach. Nie zabraknie jednak i tradycyjnych tematów związanych z grami online, w tym o charakterze hazardowym.  

Foto. SapViktor

Zobacz też

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Brazylijskie przepisy po raz kolejne opóźnione

Wydaje się, że wprowadzenie regulowanych zakładów sportowych w Brazylii będzie jeszcze bardziej opóźnione. Lokalne media donoszą, że ​rząd brazylijski

Czytaj więcej...

USA. Władze Michigan zwalczają nielegalny hazard

Rada ds. Kontroli Gier w Michigan (MGCB) nakazała zaprzestanie działalności 14 firmom, które w 2019 r. prowadziły nielegalną działalność hazardową w

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu