Już niedługo kolejny Eastern European Gaming Summit

W Aktualności DNIA
- Updated

Prelekcje, dyskusje i informacje dotyczące m.in. zakładów sportowych, iGamingu, płatności internetowych, marketingu cyfrowego i bezpiecznej gry – wszystko to dostępne będzie dla odwiedzających podczas 12 edycji konferencji Eastern European Gaming Summit.

Impreza odbędzie się ona w dniach 19-20 listopada w Inter Expo Center w Sofii.

EEGS od wielu lat pomaga śledzić najnowsze osiągnięcia technologiczne w branży gier i rozrywki w Europie Wschodniej. Każdego roku w wydarzeniu bierze udział ponad 200 przedstawicieli branży elektronicznej rozrywki z 22 krajów. To miejsce dla tych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje, a także wzmocnić regionalne powiązania biznesowe i nawiązać nowe podczas interaktywnych szkoleń i wielu wydarzeń branżowych. Konferencja sprzyjać będzie także dyskusjom na temat roli sztucznej inteligencji w branży, technologii blockchain i kryptowalut, a także nt. marketingu, bezpieczeństwa w sieci i odpowiedzialnej gry.

Organizatorzy uwagę koncentrują na nowoczesnych technologiach i innowacjach. Nie zabraknie jednak i tradycyjnych tematów związanych z grami online, w tym o charakterze hazardowym.  

Foto. SapViktor

Zobacz też

Jamie Foxx w nowej kampanii reklamowej BetMGM

BetMGM, spółka joint venture GVC Holdings i MGM Resorts, oferująca zakłady sportowe i gry online ogłosiła, że w jej

Czytaj więcej...

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu