Już wkrótce Asia Gaming Summit Taiwan

W Aktualności DNIA
- Updated

W Tajpej na Tajwanie, już za niecałe cztery tygodnie, przedstawiciele branży hazardowej spotkają się na azjatyckim szczycie Asia Gaming Summit Taiwan. Organizowane od trzech lat wydarzenie, tym razem odbędzie się w dniach 5-7 listopada.

Tajwan stał się jednym z najszybciej rozwijających się regionów na świecie w dziedzinie hazardu. Jego pozycję wzmocnił również fakt, że pobliskie Filipiny i Kambodża podjęły działania zmierzające do zaostrzenia przepisów dotyczących organizacji i funkcjonowania kasyn i innych gier hazardowych. Trzydniowe wydarzenie ma na celu podkreślenie rosnącej roli Tajwanu w regionie, a także wymianę doświadczeń i pozyskanie informacji od firm hazardowych, kasyn, sprzedawców i innych przedstawicieli branży nt. najnowszych osiągnięć w kasynach online, zakładach sportowych, loteriach i innych grach hazardowych oraz e-sportach. Uczestnicy konferencji będą mogli usłyszeć o perspektywach rozwoju biznesu, nowych produktach i najnowszych trendach w branży. Głos w obradach zabiorą wiodący regionalni eksperci ds. hazardu, zarówno specjalizujący się w operacjach online, jak i naziemnych, a także urzędnicy państwowi, czuwający nad regulowaniem rynku branży hazardowej. Obecne będą również firmy obsługujące płatności i dostawcy najnowszych technologii.

Organizatorzy przedsięwzięcia dostrzegli również szczególne zainteresowanie tematyką e-sportową. Stąd pomysł na krzyżowe dyskusje firm technologicznych, agencji marketingowych, operatorów kasyn i władz lig sportowych, zarówno cyfrowych, jak i fizycznych.

Zakłada się, że do Tajpej przybędzie tysiące osób z całego regionu, które zainteresowane są pogłębianiem wiedzy i nawiązywaniem kontaktów w branży. Szczegóły dotyczące przebiegu Asia Gaming Summit Taiwan dostępne są na stronie internetowej https://taiwan.asiagamingsummit.com/.

Zobacz też

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Brazylijskie przepisy po raz kolejne opóźnione

Wydaje się, że wprowadzenie regulowanych zakładów sportowych w Brazylii będzie jeszcze bardziej opóźnione. Lokalne media donoszą, że ​rząd brazylijski

Czytaj więcej...

USA. Władze Michigan zwalczają nielegalny hazard

Rada ds. Kontroli Gier w Michigan (MGCB) nakazała zaprzestanie działalności 14 firmom, które w 2019 r. prowadziły nielegalną działalność hazardową w

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu