Kolejny internetowy bukmacher w Polsce

W Aktualności DNIA
- Updated

W dniu dzisiejszym na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów pojawiła się informacje, że spółka BestBet z siedzibą w Warszawie może legalnie oferować swoje usługi Polakom w internecie za pomocą strony internetowej www.bestbet24.pl.

Spółka BestBet dokładnie 22 stycznia 2019 roku otrzymała od Ministerstwa Finansów zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Operator do tej pory jednak nie otworzył żadnego lokalu, w którym można zawierać zakłady sportowe.

W dniu dzisiejszym na stronie MF pojawiła się informacja, że operatorowi przyznana została również zgoda na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. BestBet sprzedaż online będzie mógł prowadzić na stronie internetowej www.bestbet24.pl.

Polski rynek bukmacherski rozrasta się z każdym miesiącem. Obecnie 12 operatorów może prowadzić sprzedaż w naziemnych placówkach, a 16 w Internecie w tym jeden na dwóch stronach internetowych.

Zobacz też

Jamie Foxx w nowej kampanii reklamowej BetMGM

BetMGM, spółka joint venture GVC Holdings i MGM Resorts, oferująca zakłady sportowe i gry online ogłosiła, że w jej

Czytaj więcej...

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu