Kolejny klub Ekstraklasy z bukmacherem

W Aktualności DNIA
- Updated

Lider rynku bukmacherskiego w Polsce – STS – został nowym oficjalnym sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem Zagłębie Lubin. Umowa będzie obowiązywać przez dwa najbliższe sezony.

Kontrakt gwarantuje ekspozycję logo STS na rękawach koszulek zawodników Zagłębia, bandach stałych, LED i ściankach prasowych. Oczywiście nie zabraknie również treści związanych z bukmacherem na stronie internetowej klubu i w mediach społecznościowych.

Podpisanie umowy z Zagłębiem Lubin to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. STS to obecnie największy prywatny sponsor polskiego sportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspieramy również kluby sportowe w całym kraju. Rozpoczęcie współpracy z Zagłębiem idealnie wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej ambitnymi sportowcami i drużynami. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, Klubu, a także kibicówmówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

W wywiadzie dla Gazety Wrocławskiej Juroszek chwali Zagłębie za pozytywny wizerunek klubu, w którym nie ma problemów finansowych i konfliktów co jest dość często spotykane w innych klubach sportowych w Polsce. STS liczy przed wszystkim, że zyska na rozpoznawalności w regionie. Jak mówi CEO STS „W porównaniu do innych miast STS nie jest tu tak dobrze widoczny. Może być lepiej.”

W zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonie Ekstraklasy STS będzie wspierał aż 7 drużyn: Jagiellonię Białystok, Lecha Poznań, Cracovie, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Górnika Zabrze i Zagłębie Lubin.

Na chwilę obecną tylko 3 drużyny PKO Ekstraklasy nie mają kontraktu z firmą bukmacherską: Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Raków Częstochowa.

foto. sts.pl

Zobacz też

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...
IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu