Kolejny operator na rynku zakładów wzajemnych

W Aktualności DNIA
- Updated

GO BET Sp. z o.o. z Krakowa otrzymała od Ministerstwa Finansów zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych.

Dokładnie 10 lutego 2020 roku na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów pojawiła się informacja, że Spółka GO BET z siedzibą w Krakowie na ul. Stanisława Worcella 6 lok. 9 została 19-stym podmiotem, który może legalnie oferować w Polsce zakłady wzajemne.

GO BET otrzymał zezwolenie tylko na prowadzenie działalności w punktach naziemnych, co jest sporym zaskoczeniem. Według niedawno opublikowanych przez Ministerstwo Finansów danych za 2019 roku, prawie 80% przychodów firm bukmacherskich jest bowiem generowanych w kanale online.

Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 8 września 2016 roku i została zarejestrowana pod numerem KRS 0000827143. Prezesem zarządu jest Pan Artur Szewczyk.

Nowemu bukmacherowi życzymy powodzenia na coraz to trudniejszym polskim rynku zakładów wzajemnych.

Zobacz też

Chińscy hakerzy atakują operatorów hazardowych

Od lata 2019 r. grupa profesjonalnych chińskich hakerów atakuje firmy prowadzące internetowe strony hazardowe. Opublikowane w tym tygodniu raporty zajmujących się

Czytaj więcej...

MGM wygrało walkę o wielką inwestycję w Osace?

MGM Resorts International jest na dobrej drodze do uzyskania licencji na zintegrowany ośrodek hazardowy w Japonii. Władze prefektury Osaka ogłosiły, że

Czytaj więcej...

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu