Kumulacja w Eurojackpot rozbita. W piątek gra o 45 mln zł

W Aktualności DNIA
- Updated

Trwająca od 14 lutego kumulacja w grze Eurojackpot została rozbita 1 maja. Oznacza to, że rekordowa kwota 410 mln zł znalazła szczęśliwego właściciela.

Pierwszomajowe losowanie Eurojackpot okazało się wyjątkowo szczęśliwe dla jednego z graczy z Niemiec. Rozbita została trwająca dwa miesiące kumulacja. W puli na wygrane I i II stopnia w pierwszomajowym losowaniu uzbierało się ponad 500 milionów złotych, a jak podaje strona internetowa LOTTO, w Polsce odnotowano ponad 36 tysięcy wygranych niższych stopni.

W piątek 8 maja odbędzie się kolejne losowanie, gdzie stawką będzie pula 45 milionów złotych.

Eurojackpot to obecna w 17 krajach loteria, w Polsce operowana przez LOTTO. Gwarantowana pula na wygrane I stopnia to 10 000 000 EUR. Grać można online (na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej) oraz w standardowych punktach naziemnych (kioskach itp.). Wybiera się 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb, Wybrane liczby należy skreślić na blankiecie lub zagrać na chybił trafił.

Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej można typować własne liczby, grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony.

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie www.lotto.pl.

Zobacz też

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Spółka Novomatic z niemiecką licencją na zakłady

Novomatic Group uzyskało licencję na oferowanie zakładów sportowych w Niemczech. Operator na terenie naszych zachodnich sąsiadów będzie działał za

Czytaj więcej...

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu