Lider branży rusza na podbój USA

W Aktualności DNIA
- Updated

Bet365 – światowy lider branży bukmacherskiej – wynajmuje biuro w New Jersey, aby rozpocząć swoje operacje w USA.

Firma z siedzibą w Stoke podpisała “długoterminową umowę najmu” biura w Evesham Township w New Jersey, niedaleko granicy z Pensylwanią. Siedziba ma prawie 19 000 stóp kwadratowych i może pomieścić do 200 pracowników.

Aktualnie Bet365 współpracuje z Hard Rock w celu uzyskania licencji w New Jersey, a także uzyskał dostęp do Nowego Jorku dzięki umowie z Empire Resorts.

Operator odmówił podania informacji na temat spodziewanej daty uruchomienia działalności w Stanach Zjednoczonych.

Sytuacja europejskich operatorów w USA stała się trudniejsza niż wszyscy się tego spodziewali. Liderami rynku zakładów sportowych zostali lokalni operatorzy Daily Fantasy Sports, którzy łącznie posiadają ponad 80% udziału w rynku. Czy Bet365 zmieni ten stan rzeczy? Odpowiedź powinniśmy poznać w niedalekiej przyszłości.

fot. Stephanie McCabe / unsplash

Zobacz też

Chińscy hakerzy atakują operatorów hazardowych

Od lata 2019 r. grupa profesjonalnych chińskich hakerów atakuje firmy prowadzące internetowe strony hazardowe. Opublikowane w tym tygodniu raporty zajmujących się

Czytaj więcej...

MGM wygrało walkę o wielką inwestycję w Osace?

MGM Resorts International jest na dobrej drodze do uzyskania licencji na zintegrowany ośrodek hazardowy w Japonii. Władze prefektury Osaka ogłosiły, że

Czytaj więcej...

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu