Loteria LOTTO Szybkie600 dostępna online

W Aktualności DNIA
- Updated

Od 4 maja loteria Szybkie 600 dostępna na lotto.pl i przez aplikację mobilną. Trafienie 6 z 32 liczba daje grającemu wygraną 600 zł wypłacanych co tydzień przez rok, przy zwiększonej stawce zaś – nawet 6000 zł co tydzień przez rok.

Losowania odbywają się co 4 minuty, dzięki czemu gracze otrzymują 260 szans na wygraną dziennie. W grze występuje pięć stopni wygranych. Wystarczy trafić dwie liczby, by odebrać wygraną najniższego stopnia.

Sporym plusem gry jest też dodatkowa premia, która może być doliczona losowo do jednego z pięciu stopni wygranych.

Aby wziąć udział w loterii, należy wytypować 6 z 32 liczb. Jeden zakład podstawowy kosztuje 2 zł. Grać można na chybił trafił lub typując wybrane przez siebie liczby. Można również skorzystać ze swoich zagranych wcześniej kuponów.

Grać można za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. Grając ze stawką x10, można wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok.

Gracz ma możliwość brania udziału w wielu losowaniach – od 2 do nawet 50 kolejnych. Szybkie600 dostępne jest na stronie LOTTO.

Zobacz też

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Spółka Novomatic z niemiecką licencją na zakłady

Novomatic Group uzyskało licencję na oferowanie zakładów sportowych w Niemczech. Operator na terenie naszych zachodnich sąsiadów będzie działał za

Czytaj więcej...

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu