Łukasz Podolski wspiera Totolotek S.A.!

W Aktualności DNIA
- Updated

Znany niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia, Łukasz Podolski, został właśnie ambasadorem marki Totolotek. To postać, której fanom piłki nożnej nie trzeba przedstawiać. Grał z powodzeniem w reprezentacji Niemiec oraz takich klubach jak Arsenal Londyn, Bayern Monachium, czy Galatasaray Istambuł. Totolotek jest jednym z najdłużej działających na polskim rynku i najbardziej znanych bukmacherów.

Podolski, jako ambasador marki, będzie uczestniczył w jej akcjach marketingowych. Mają one obejmować zarówno Internet, jak i sieć stacjonarną Totolotka. Bukmacher podkreśla, że oba kanały są dla niego równie ważne. Współpraca z Lukasem Podolskim ma też stanowić kontynuację założeń hasła “Twój Bukmacher”, których celem jest zapewnienie graczom możliwości wygodnego, szybkiego i legalnego zawierania zakładów, niezależnie od kanału sprzedaży.

„Rozpoczynamy współpracę ze sprawdzonym i zaangażowanym partnerem, którego sukcesy sportowe będą dla nas inspiracją i motorem napędowym. Przeprowadzone przez nas badania pokazują, że Łukasz ma wśród naszej grupy docelowej niesamowicie rozpoznawalną twarz i nazwisko, a przy tym budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia”, podkreśla Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Marketingu w Totolotku.

Totolotek informuje również w swoim komunikacie prasowym, że dokonał w ostatnim czasie rewolucyjnych zmian w systemach sprzedaży, postawił na najlepszą na rynku ofertę zakładów na żywo. Bukmacher jest także w trakcie procesu zmiany oblicza punktów sprzedaży, w których klienci mogą korzystać z nowych, prostszych w obsłudze terminali samoobsługowych. Firma chce, aby jej placówki całkowicie zmieniły oblicze i stały się miejscami nowoczesnymi i przyjaznymi klientom.

Przypomnijmy, że Totolotek S.A. jest także sponsorem tytularnym rozgrywek o Totolotek Puchar Polski. „Współpraca z Łukaszem Podolskim jest znakomitym uzupełnieniem i wsparciem dla procesu, który cały czas przechodzimy, udoskonalając nasze produkty i walcząc o rozwijający się i coraz bardziej konkurencyjny rynek”, podsumowuje Łukasz Seweryniak, COO Totolotek SA.

Totolotek jest jednym z najdłużej działających na polskim rynku i najbardziej znanych bukmacherów. W zeszłym roku firma znalazła nowego właściciela.

Zobacz też

Rozmowa z Mateuszem Kalinowskim organizatorem Warsaw Poker Challenge

Jesteś jedną z osób organizujących spotkania pokerowe w Warszawie. Jak to się zaczęło?Cała fascynacja kartami zaczęła się już od

Czytaj więcej...

40% spadek przychodów z gier hazardowych online w Grecji

Grecki rynek gier hazardowych online zanotował ok. 40-procentowy spadek przychodów w okresie pierwszych pięciu miesięcy 2020 r. Co nie

Czytaj więcej...

Potrojenie wartości branży kasyn na przestrzeni dwóch dekad

Zgodnie z niedawno przeprowadzonymi przez Catena Media badaniami branży, globalny rynek kasyn na przestrzeni ostatnich dwóch dekad urósł niemal

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu