Mariusz Pudzianowski twarzą BETFAN

W Aktualności DNIA
- Updated

Jak informuje w komunikacie prasowym BETFAN, Mariusz Pudzianowski został twarzą tego bukmachera. Jednocześnie ten nowy, legalny operator objął sponsoringiem tytularnym należącego do “Pudziana” konia. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na rynku. Ogier o imieniu Betfan ma być też live brand hero marki.

– Wykorzystując wizerunek Mariusza Pudzianowskiego zamierzamy budować naszą rozpoznawalność w wyróżniający i angażujący sposób. Chcemy być jak Pudzian: zdecydowani, zdeterminowani, mieć charakter i nie pękać na rynku. On już pokazał, że potrafi osiągać  sukcesy i to nie tylko w sporcie. Jest wręcz katalizatorem pomagającym rozkręcać biznesy. Dlatego, co podkreślamy w naszej komunikacji, zależy nam, by wręcz ‘kołczował’ naszą markę. Chcemy przełamywać stereotypy, być inni niż wszyscy, ale jednocześnie silnie nastawieni na potrzeby graczy. Nie interesuje nas chodzenie na łatwiznę, utartymi ścieżkami. Planujemy tworzyć wspólnie z Mariuszem nowe produkty i promocje, które będą stanowić nową jakość na rynku, dostarczać wyjątkowych wrażeń i budować preferencje dla naszej oferty – komentuje Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu BETFAN.

BETFAN informuje również, iż wspólnie z Mariuszem Pudzianowskim firma zaangażowała się  w wyścigi konne w Polsce. Ogier Betfan, nowa pasja Mariusza Pudzianowskiego, miał swój oficjalny debiut w jednej z gonitw w dniu Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. Sam sponsoring tytularny w tej dyscyplinie jest zupełnie nowym przedsięwzięciem nie tylko w Polsce, podkreśla bukmacher. Koń Betfan będzie również silnie wykorzystywany w komunikacji marketingowej. Niedługo wystartują także profile konia Betfana w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie, informuje operator w komunikacie. 

W związku z rozpoczęciem współpracy z BETFAN Mariusz Pudzianowski napisał list do graczy, w którym opowiada o swoich motywacjach i planach w ramach wspólnego przedsięwzięcia.

BETFAN podkreśla również w informacji prasowej, iż jest bukmacherem, który obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, oferuje liczne zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także te z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy pogody. Bukmacher deklaruje, że jego celem na najbliższe 3-4 lata jest znaleźć grono pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

Będziemy śledzić postępy w realizacji tych ambitnych celów.

Zobacz też

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Malta chce przyciągnąć pracowników

Fundacja Gaming Malta połączyła siły ze swoim europejskim odpowiednikiem iGEN i uruchomia projekt „Why iGaming”, który skoncentruje się na

Czytaj więcej...

Kasyno i poker online w niemieckich krajach związkowych

Pomimo podzielonych zdań i opinii, niemieckie kraje związkowe osiągnęły finalnie porozumienie w sprawie zastosowania przejściowych przepisów, które dopuszczają obecność

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu