MoPlay dołącza do Niemieckiego Związku Zakładów Sportowych

W Aktualności DNIA
- Updated

MoPlay, operator zakładów sportowych z siedzibą na Gibraltarze jest jednym z najnowszych podmiotów oferujących gry hazardowe online, który dołączył do Niemieckiego Związku Zakładów  Sportowych (DSWV), czytamy na sbcnews.co.uk.

Według informacji przekazanej przez prezesa DSWV, Mathiasa Dahmsa, oraz dyrektora generalnego MoPlay, Juergena Reuttera, operator dołączył do takich tuzów branży hazardowej jak Sky Bet, William Hill, bet365, Paddy Power Betfair, czy  Interwetten.

Mathias Dahms z zadowoleniem wypowiedział się o decyzji operatora: „Witamy MoPlay w naszym stowarzyszeniu i czekamy na udaną wspólną działalność na  arenie międzynarodoweji, prowadzoną przez doświadczonych menedżerów z europejskiego sektora iGaming.”

Spółka zależna od Addison Global działa w Niemczech od ubiegłego roku, jednocześnie będąc obecna w Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz na innych międzynarodowych rynkach.

Juergen Reutter, CEO MoPlay, dodał: „Jako nowy członek Niemieckiego Związku Zakładów Sportowych chcemy zaznaczyć swoją obecność w Niemczech. Zamierzamy brać czynny udział w dyskusji na temat przyszłych przepisów dotyczących zakładów sportowych. Nasz innowacyjny produkt bukmacherski, skupiający się przede wszystkim na urządzeniach mobilnych, w połączeniu z naszą młodą marką, będzie dodatkowym czynnikiem napędzającym wzrost gospodarczy Niemiec.”

MoPlay zaangażował się również u naszych zachodnich sąsiadów w działalność sponsoringową. Krótko po wejściu na niemiecki rynek zawarł umowę z Berliner Sport-Club e.V., który prowadzi takie sekcje sportowe jak piłka nożna, hokej, rugby czy też badmintona.

Zobacz też

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Bank Australia zablokuje transakcje hazardowe kartami kredytowymi

Bank Australia zablokuje swoim klientom możliwość wykorzystywania wydanych przez siebie kart kredytowych do finansowania transakcji hazardowych.Nowe rozwiązanie wejdzie w

Czytaj więcej...

Kasyna w Wielkiej Brytanii zakażą spożywania alkoholu aby uniknąć zamknięć?

Operatorzy kasyn działający na co dzień w Anglii i Walii zaproponowali wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu, tak aby uniknąć kolejnej

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu