Negreanu opuszcza PokerStars

W Aktualności DNIA
- Updated

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy pokerowych na świecie Daniel Negreanu opuszcza Team PokerStars Pro!

Negreanu w ostatni czwartek poinformował, że rezygnuje z funkcji ambasadora PokerStars – witryny pokera online, którą reprezentuje nieustannie od 12 lat. Decyzja okazała się być ogromnym szokiem dla pokerowej społeczności.

„Kid Poker”, jak często nazywany jest Negreanu, to kanadyjski pokerzysta i posiadacz sześciu bransolet World Series of Poker. Zawodowy gracz przez 12 lat był twarzą PokerStars i napędzał działania giganta hazardu online.

Dla wielu osób z branży ostatnie ruchy PokerStars wydają się być bardzo niezrozumiałe. Team Pro opuściło kilku graczy, którzy z marką byli związani od paru lat. Część z nich zasiliło szeregi największego rywala – PartyPoker.

PokerStars dwa tygodnie temu poinformował również o podwyżce rake’u, przez co na operatora wylała się fala krytyki. The Stars Grup (właściciel PokerStars) stara się maksymalizować swoje dochody, co nie jest dobrze odbierane przez miłośników pokera.

PokerStars to wciąż niekwestionowany lider pokera online, ale do głosu coraz bardziej dochodzi brand należący do GVC Holdings – PartyPoker, który z każdym dniem pokazuje, że może być godnym rywalem dla PokerStars.

Zobacz też

Wielka Brytania. Zgoda CMA na fuzję Flutter Entertainment i The Stars Group

We wtorek brytyjski Urząd ds. Konkurencji i Rynków (CMA) poinformował opinię publiczną, że w jego ocenie połączenie hazardowych gigantów, Flutter

Czytaj więcej...

Od kwietnia nowe regulacje reklamowe w Danii

Z początkiem kwietnia w Danii wchodzą w życie nowe przepisy marketingowe. Regulacje te nakładają na operatorów hazardowych obowiązek zamieszczania

Czytaj więcej...

Zmiany w belgijskiej loterii w związku ze znacznym spadkiem sprzedaży

Belgium National Lottery wprowadza duże zmiany w związku z ogromnym spadkiem sprzedaży swoich produktów wywołanym pandemią koronawirusa.Jak donosi The Brussels Times,

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu