Negreanu opuszcza PokerStars

W Aktualności DNIA
- Updated

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy pokerowych na świecie Daniel Negreanu opuszcza Team PokerStars Pro!

Negreanu w ostatni czwartek poinformował, że rezygnuje z funkcji ambasadora PokerStars – witryny pokera online, którą reprezentuje nieustannie od 12 lat. Decyzja okazała się być ogromnym szokiem dla pokerowej społeczności.

„Kid Poker”, jak często nazywany jest Negreanu, to kanadyjski pokerzysta i posiadacz sześciu bransolet World Series of Poker. Zawodowy gracz przez 12 lat był twarzą PokerStars i napędzał działania giganta hazardu online.

Dla wielu osób z branży ostatnie ruchy PokerStars wydają się być bardzo niezrozumiałe. Team Pro opuściło kilku graczy, którzy z marką byli związani od paru lat. Część z nich zasiliło szeregi największego rywala – PartyPoker.

PokerStars dwa tygodnie temu poinformował również o podwyżce rake’u, przez co na operatora wylała się fala krytyki. The Stars Grup (właściciel PokerStars) stara się maksymalizować swoje dochody, co nie jest dobrze odbierane przez miłośników pokera.

PokerStars to wciąż niekwestionowany lider pokera online, ale do głosu coraz bardziej dochodzi brand należący do GVC Holdings – PartyPoker, który z każdym dniem pokazuje, że może być godnym rywalem dla PokerStars.

Zobacz też

Spółka Novomatic z niemiecką licencją na zakłady

Novomatic Group uzyskało licencję na oferowanie zakładów sportowych w Niemczech. Operator na terenie naszych zachodnich sąsiadów będzie działał za

Czytaj więcej...

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Bank Australia zablokuje transakcje hazardowe kartami kredytowymi

Bank Australia zablokuje swoim klientom możliwość wykorzystywania wydanych przez siebie kart kredytowych do finansowania transakcji hazardowych.Nowe rozwiązanie wejdzie w

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu