Operatorzy z Las Vegas przeprowadzą testy na obecność COVID-19 wśród pracow-ników. The Venetian Resort wznawia pracę od czerwca

W Aktualności DNIA
- Updated

Operatorzy kasyn w Las Vegas przyłączyli się do programu przeprowadzania testów na obecność COVID-19, mającego na celu rygorystyczne badania swoich pracowników, przed planowanym powrotem do pracy. Aby przyspieszyć proces przeprowadzania testów, kasyna wzdłuż słynnej the Strip, podejmą współpracę z University Medical Center (UMC), Culinary Health Fund oraz Las Vegas Convention Center.

Dyrektor generalny MGM, Bill Hornbuckle powiedział, że „możliwość bezpiecznego ponownego otwarcia obiektów jest już od kilku tygodni głównym celem. Wspomniana w zakresie testowania współpraca, pozwoli uspokoić naszych pracowników i gości, że podejmujemy najlepsze z możliwych działań, aby zapewnić im bezpieczeństwo”.

Z kolei dyrektor generalny Caesars, Jack Rodio, zaznaczył, żeoperator „bardzo docenia partnerstwo z University Medical Center”. Jak dalej mówi: „Wszyscy nasi pracownicy wypełnili już wstępny kwestionariusz, który zweryfikuje potrzebę przeprowadzenia testu przed ich powrotem do pracy”.

Tymczasem prezes i dyrektor generalny Boyd Gaming, Kevin Smith, stwierdził, że „poprzez rozszerzenie współpracy z UMC możemy przyczynić się do zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa w naszej społeczności, jednocześnie pokazując nasze zaangażowanie w przygotowaniu bezpiecznego powrotu do rozrywki”.

Jak donosi portal ibtimes.com, jeden z najbardziej popularnych resortów w Las Vegas, The Venetian, ogłosił, że z pierwszym dniem czerwca ponownie otworzy się dla gości. Luksusowy resort, należący i zarządzany przez Las Vegas Sands, został zamknięty 19 marca, zgodnie z ówczesnym rozporządzeniem wydanym przez gubernatora Nevady. „Po otwarciu goście będą mogli skorzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez nasz luksusowy resort. Mam na myśli kasyna, kilkanaście restauracji, odnowiony basen i wiele innych usług na jego terenie”, powiedziała Alyssa Anderson, wiceprezes ds. public relations w obu amerykańskich obiektach operatora.

W celu odpowiedniego przygotowania się do ponownego otwarcia, The Venetian Resort wdrożył program Venetian Clean”, zgodnie z którym zwiększono nacisk na praktyki w zakresie higieny i warunków sanitarnych, tak aby zapewnić bezpieczny pobyt swoim gościom. Operator w ciągu kilku najbliższych dni, zamierza również ogłosić datę wznowienia działalności swojego drugiego kasyna w „mieście grzechu”, The Palazzo.

Zobacz też

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...
IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu