Ostatnie dni głosowania na kandydatów do CEEGC Awards 2019

W Aktualności DNIA
- Updated

W dniach 24-25 września w Budapeszcie odbędzie się już po raz kolejny międzynarodowa konferencja Central and Eastern European Gaming Conference. Po raz czwarty wręczone też zostaną nagrody CEEGC Awards.

Podobnie jak przed rokiem, nagrody zostaną wręczone w dwudziestu kategoriach, związanych zarówno z rozwiązaniami technologicznymi, jak również z obsługą klienta czy oferowaniem najlepszego rozwiązania w różnych segmentach rynku – od bukmacherki, przez kasyna, loterie, aż do esportu. Nagrodzeni zostaną zarówno najlepsi operatorzy, jak też dostawcy.

Po okresie nominacji, który trwał od 2 maja do 15 lipca, nadszedł czas na głosowanie internautów. Spośród nominowanych w każdej z kategorii firm, do finału zostanie zakwalifikowanych po pięć podmiotów, które uzyskają największą liczbę głosów. Ostatecznego wyboru zwycięzcy z tego grona dokonają uczestnicy konferencji w Budapeszcie.

Wśród nominowanych, szczególnie w kategoriach bukmacherskich, znajdziemy kilka podmiotów z Polski. Nominację dla najlepszego operatora zakładów sportowych otrzymali między innymi STS, Totolotek, Fortuna, LV Bet, Superbet czy Polski Bukmacher. Ciekawe, że również w tej kategorii znajdziemy naszego narodowego monopolistę – Totalizator Sportowy, który został również nominowany w kategorii najlepszego operatora loteryjnego. Nominowani zostali też znani z polskiego rynku dostawcy, tacy jak IGT, Playtech, Sportradar czy Betconstruct.

Głosowanie internautów kończy się w najbliższą sobotę, 31 sierpnia. Pełna lista nominowanych oraz aplikacja do głosowania znajduje się na stronie organizatora konferencji.

Zobacz też

Hiszpania: koniec sponsoringu w piłce nożnej?

Rząd hiszpański zamierza zakazać sponsoringu firm z branży hazardowej na koszulkach piłkarskich. Rozwiązanie ma zostać wprowadzone w ramach nowych

Czytaj więcej...

European Lotteries publikuje raport z działalności za rok 2019

Po raz drugi w swej historii European Lotteries, organizacja zrzeszająca głownie europejskich operatorów loterii oraz ich dostawców, wydała raport

Czytaj więcej...

Betway ratuje krykieta w RPA

Znany operator internetowy, Betway zawarł umowę partnerską z Cricket South Africa (CSA) - organem zarządzającym i nadzorującym tę dyscyplinę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu