Ostatnie dni głosowania na kandydatów do CEEGC Awards 2019

W Aktualności DNIA
- Updated

W dniach 24-25 września w Budapeszcie odbędzie się już po raz kolejny międzynarodowa konferencja Central and Eastern European Gaming Conference. Po raz czwarty wręczone też zostaną nagrody CEEGC Awards.

Podobnie jak przed rokiem, nagrody zostaną wręczone w dwudziestu kategoriach, związanych zarówno z rozwiązaniami technologicznymi, jak również z obsługą klienta czy oferowaniem najlepszego rozwiązania w różnych segmentach rynku – od bukmacherki, przez kasyna, loterie, aż do esportu. Nagrodzeni zostaną zarówno najlepsi operatorzy, jak też dostawcy.

Po okresie nominacji, który trwał od 2 maja do 15 lipca, nadszedł czas na głosowanie internautów. Spośród nominowanych w każdej z kategorii firm, do finału zostanie zakwalifikowanych po pięć podmiotów, które uzyskają największą liczbę głosów. Ostatecznego wyboru zwycięzcy z tego grona dokonają uczestnicy konferencji w Budapeszcie.

Wśród nominowanych, szczególnie w kategoriach bukmacherskich, znajdziemy kilka podmiotów z Polski. Nominację dla najlepszego operatora zakładów sportowych otrzymali między innymi STS, Totolotek, Fortuna, LV Bet, Superbet czy Polski Bukmacher. Ciekawe, że również w tej kategorii znajdziemy naszego narodowego monopolistę – Totalizator Sportowy, który został również nominowany w kategorii najlepszego operatora loteryjnego. Nominowani zostali też znani z polskiego rynku dostawcy, tacy jak IGT, Playtech, Sportradar czy Betconstruct.

Głosowanie internautów kończy się w najbliższą sobotę, 31 sierpnia. Pełna lista nominowanych oraz aplikacja do głosowania znajduje się na stronie organizatora konferencji.

Zobacz też

Wielka Brytania. Zgoda CMA na fuzję Flutter Entertainment i The Stars Group

We wtorek brytyjski Urząd ds. Konkurencji i Rynków (CMA) poinformował opinię publiczną, że w jego ocenie połączenie hazardowych gigantów, Flutter

Czytaj więcej...

Od kwietnia nowe regulacje reklamowe w Danii

Z początkiem kwietnia w Danii wchodzą w życie nowe przepisy marketingowe. Regulacje te nakładają na operatorów hazardowych obowiązek zamieszczania

Czytaj więcej...

Zmiany w belgijskiej loterii w związku ze znacznym spadkiem sprzedaży

Belgium National Lottery wprowadza duże zmiany w związku z ogromnym spadkiem sprzedaży swoich produktów wywołanym pandemią koronawirusa.Jak donosi The Brussels Times,

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu