Paddy Power rekrutuje Jose Mourinho

W Aktualności DNIA
- Updated

Były menedżer Manchester United gra główną rolę w nowej reklamie słynnego irlandzkiego operatora.

Paddy Power zaprezentował nową kampanię reklamową dla swojego działu Paddy Power Games. W roli głównej występuje były menedżer Manchesteru United, Jose Mourinho.

Mourinho, który w 2004 r. jako menedżer Chelsea sam nazwał siebie ‘the Special One’, prezentuje w reklamie produkt Daily Jackpot.

Paddy Power informuje Daily Jackpot jest rozgrywany codziennie, a nagroda wynosi średnio 40 000 £ – więc, jak zachęca operator grających „nie musisz być wyjątkowy, aby wygrać”.

W filmie pokazywane są różne wątki dotyczące kariery Mourinho. Reklamę można obejrzeć poniżej.

 „Jose Mourinho wie coś o byciu wyjątkowym, więc kto lepiej pasowałby do naszej reklamy Daily Jackpot? Wspaniale było współpracować z Jose i prowadzić kampanię, która wyróżnia się na tle konkurencji” – powiedział Dyrektor marketingu Paddy Power Michelle Spillane.

Kampania – wspierana przez agencję VCCP – rozpoczęła się jednocześnie w Internecie,w tym w mediach społecznościowych, a także w telewizji, i w prasie.

Paddy Power nie pierwszy raz zaskoczył odbiorców swoją kreatywnością. Więcej na ten temat możesz przeczytać w tekście naszego eksperta.

fot. news.paddypower.com

Zobacz też

Londyn

Wielka Brytania. Zmiany w programach VIP i reklamie online

W Wielkiej Brytanii programy VIP będą ograniczone do klientów w wieku powyżej 25 lat. Nowe rozwiązania zostaną wprowadzone przez

Czytaj więcej...

eWinner celuje w żużel

Gdyński bukmacher eWinner został przedstawiony jako sponsor tytularny pierwszej ligi żużlowej i oficjalny sponsor PGE Ekstraligi. eWinner dołączył do

Czytaj więcej...

Nowy organ nadzoru w Singapurze

Singapurskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zapowiedziało, że do 2021 r. powoła nowy scentralizowany organ nadzorujący lokalny rynek hazardowy. Organ regulacyjny ds. Gier

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu