Paddy Power rekrutuje Jose Mourinho

W Aktualności DNIA
- Updated

Były menedżer Manchester United gra główną rolę w nowej reklamie słynnego irlandzkiego operatora.

Paddy Power zaprezentował nową kampanię reklamową dla swojego działu Paddy Power Games. W roli głównej występuje były menedżer Manchesteru United, Jose Mourinho.

Mourinho, który w 2004 r. jako menedżer Chelsea sam nazwał siebie ‘the Special One’, prezentuje w reklamie produkt Daily Jackpot.

Paddy Power informuje Daily Jackpot jest rozgrywany codziennie, a nagroda wynosi średnio 40 000 £ – więc, jak zachęca operator grających „nie musisz być wyjątkowy, aby wygrać”.

W filmie pokazywane są różne wątki dotyczące kariery Mourinho. Reklamę można obejrzeć poniżej.

 „Jose Mourinho wie coś o byciu wyjątkowym, więc kto lepiej pasowałby do naszej reklamy Daily Jackpot? Wspaniale było współpracować z Jose i prowadzić kampanię, która wyróżnia się na tle konkurencji” – powiedział Dyrektor marketingu Paddy Power Michelle Spillane.

Kampania – wspierana przez agencję VCCP – rozpoczęła się jednocześnie w Internecie,w tym w mediach społecznościowych, a także w telewizji, i w prasie.

Paddy Power nie pierwszy raz zaskoczył odbiorców swoją kreatywnością. Więcej na ten temat możesz przeczytać w tekście naszego eksperta.

fot. news.paddypower.com

Zobacz też

Hiszpania: koniec sponsoringu w piłce nożnej?

Rząd hiszpański zamierza zakazać sponsoringu firm z branży hazardowej na koszulkach piłkarskich. Rozwiązanie ma zostać wprowadzone w ramach nowych

Czytaj więcej...

European Lotteries publikuje raport z działalności za rok 2019

Po raz drugi w swej historii European Lotteries, organizacja zrzeszająca głownie europejskich operatorów loterii oraz ich dostawców, wydała raport

Czytaj więcej...

Betway ratuje krykieta w RPA

Znany operator internetowy, Betway zawarł umowę partnerską z Cricket South Africa (CSA) - organem zarządzającym i nadzorującym tę dyscyplinę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu