Prestiżowe wyróżnienie STS

W Aktualności DNIA
- Updated

Lider polskiego rynku bukmacherskiego – STS – po raz kolejny został wyróżniony na arenie międzynarodowej.

STS został nominowany w 2 kategoriach do EGR Marketing & Innovation Awards 2019. Cała impreza jest organizowana przez znany na całym świecie portal o tematyce hazardowej egr.global.

Firma Mateusza Juroszka została nominowana w kategoriach Brand of the year oraz Sportsbook marketing campaign, a rywalami STS do nagrody będą takie uznane marki jak Betsson Group, William Hill, Sky Betting & Gaming, Pinnacle czy The Stars Group.

Nagrody EGR Marketing & Innovation Awards nagradzają najbardziej innowacyjnych i kreatywnych operatorów w branży gier online, uznając tych, którzy zmusili się do wprowadzenia czegoś nowego w branży w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

To nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla operatora z Katowic. Pod koniec zeszłego roku STS znalazły się w gronie kandydatów do nagrody SBC Awards w kategorii “Retail Bookmaker of the Year”. Statuetki niestety nie udało się zdobyć. Trzymamy kciuki żeby tym razem było inaczej.

STS w lutym rozpoczął swoje operacje poza granicami i obecnie oferuje usługi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Słowenii, na Malcie, a także na Łotwie, w Luksemburgu oraz Andorze, Gibraltarze i San Marino.

Zobacz też

Jamie Foxx w nowej kampanii reklamowej BetMGM

BetMGM, spółka joint venture GVC Holdings i MGM Resorts, oferująca zakłady sportowe i gry online ogłosiła, że w jej

Czytaj więcej...

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu