Problemy dużego i małego świata

W Aktualności DNIA
- Updated
BHA

Opublikowany niedawno raport British Horseracing Authority (BHA), czyli odpowiednika Polskiego Klubu Wyścigów Konnych wyraźnie wskazuje, że problemy polskich wyścigów i zakładów konnych nie jest niczym oryginalnym. Organizacja mająca na celu popularyzację i podnoszenie standardu wyścigów na Wyspach, ale i nie tylko, trafnie punktuje trapiące branżę problemy.

Zagrożenie dopingiem, rosnące naciski na podnoszenie dobrostanu koni wyścigowych i ich bezpieczeństwa czy spadająca liczba jeźdźców to tylko niektóre z pojawiających się w raporcie zagrożeń. Wskazano również na stale rosnącą średnią wieku kibica wyścigów w Wielkiej Brytanii – jest to obecnie już około 57 lat. Przypomnijmy, że w Polsce jest to mocno powyżej 60. Jednym z pomysłów jest przyciągniecie do dyscypliny młodych widzów dzięki nowoczesnym technologiom realizacji i prezentacji wyścigów – także w urządzeniach mobilnych. Jest to więc słuszna droga, którą poszły już dawno piłka nożna czy koszykówka, ale i tory ze Stanów Zjednoczonych. Jedną z konkretnych, szybkich decyzji ma być wzorem Australii, ograniczenie możliwości zawierania zakładów przez osoby powiązane z dżokejami – m.in. agentów.

Zobacz też

Chińscy hakerzy atakują operatorów hazardowych

Od lata 2019 r. grupa profesjonalnych chińskich hakerów atakuje firmy prowadzące internetowe strony hazardowe. Opublikowane w tym tygodniu raporty zajmujących się

Czytaj więcej...

MGM wygrało walkę o wielką inwestycję w Osace?

MGM Resorts International jest na dobrej drodze do uzyskania licencji na zintegrowany ośrodek hazardowy w Japonii. Władze prefektury Osaka ogłosiły, że

Czytaj więcej...

Cypr. Melco Resorts & Entertainment odpowiada na podejrzenia związane z praniem pieniędzy

Melco Resorts & Entertainment, właściciel i operator kasyn oraz ośrodków rozrywki na Cyprze, odpowiedział na ostrzeżenia Moneyval - komitetu ekspertów ds.

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu