Rekordowy rok Totalizatora

W Aktualności DNIA
- Updated
Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy, czyli Spółka Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym ma za sobą rekordowy rok pod względem przychodów.

W dniu dzisiejszym (04.04.) na stronie TS pojawiła się informacja, że ubiegłoroczna sprzedaż wszystkich produktów oferowanych przez Totalizator Sportowy wraz z dopłatami wyniosła 6 108 103 664,55 zł. Pierwszy raz w historii została przekroczona bariera 6 mld zł!

Rekordowa sprzedaż to również rekordowe dopłaty na rzecz polskiego sportu i kultury, które wyniosły 1 027 094 679,00 zł, a łączna wartość wszystkich wpłat do budżetu w 2018 roku to ponad 2 miliardy zł.

Dwa lata od wejścia w życie nowelizacji ustawy o grach hazardowych monopolista może cieszyć się doskonałymi rezultatami, które w najbliższych latach powinny poszybować jeszcze mocniej w górę. Rozwijana jest sieć salonów gier na automatach, gry liczbowe trafiły do Internetu, międzynarodowy Eurojackpot cieszy się coraz to większą popularnością, a jedyne legalne internetowe kasyno w Polsce zainicjowało wejście Totalizatora Sportowego na rynek e-commerce.

Za Totalizatorem rok ciężkiej pracy i spełnionych oczekiwań. Perspektywy na kolejne lata wydają się być bardzo obiecujące i liczymy, że spółka nie spocznie na laurach i będzie się rozwijać jak przez ostatni rok.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu