Stars Group buduje „perfekcyjną” platformę

W Aktualności DNIA
- Updated

The Stars Group rozpoczęła pracę nad nową globalną platformą zakładów sportowych, która według grupy będzie łączyć najlepsze rozwiązania platform BetStars, Sky Bet i BetEasy.

Tak zwana globalna platforma sportowo-handlowa (GSTP) jest rozwijana przez zespoły developerskie w Bułgarii i Wielkiej Brytanii.

GSTP ostatecznie zastąpi komponenty platformy stron trzecich, przy czym pierwsze rynki międzynarodowe mają być obsługiwane pod koniec 2019 r. Kolejne, w tym USA, zostaną dodane w 2020 r. Sky Bet zostanie przeniesiony na platformę w 2021 lub 2022 roku.

Grupa wskazała zakłady sportowe jako największą szansę na rozwój w najbliższych latach, a jest to związane w szczególności z procesami regulacjymi prowadzonymi w USA.

TSG ma za sobą bardzo pracowity rok, w którym przejęła BetEasy i William Hill Australia, a następnie Sky Betting & Gaming (SBG). Firma, która dotychczas słynęła z pokera online (w 2017r. 88% przychodów to poker), w 2018 r. uzyskała równomiernie przychody z trzech segmentów: pokera online, zakładów sportowych online i kasyna online.

fot. Caspar Camille Rubin / unsplash

Zobacz też

Rosja wprowadzi nowy kwartalny podatek

Rosyjscy licencjonowani operatorzy zakładów sportowych będą musieli płacić 5% podatek od GGR, co trzy miesiące. Takie rozwiązanie ma zostać

Czytaj więcej...

Austria. Rosną obawy dotyczące nielegalnego hazardu

Austriacka policja finansowa, tzw. Finanzpolizei, skonfiskowała ponad 660 automatów do gier, w ramach blisko trzystu kontroli przeprowadzonych od początku

Czytaj więcej...

Wielka Brytania. Widmo utraty połowy etatów w branży kasyn

Polityka brytyjskiego rządu, która doprowadza do powolnego wyniszczenia przemysłu kasynowego w kraju może kosztować brytyjskie społeczeństwo miliony. Blisko połowa

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu