Stars Group buduje „perfekcyjną” platformę

W Aktualności DNIA
- Updated

The Stars Group rozpoczęła pracę nad nową globalną platformą zakładów sportowych, która według grupy będzie łączyć najlepsze rozwiązania platform BetStars, Sky Bet i BetEasy.

Tak zwana globalna platforma sportowo-handlowa (GSTP) jest rozwijana przez zespoły developerskie w Bułgarii i Wielkiej Brytanii.

GSTP ostatecznie zastąpi komponenty platformy stron trzecich, przy czym pierwsze rynki międzynarodowe mają być obsługiwane pod koniec 2019 r. Kolejne, w tym USA, zostaną dodane w 2020 r. Sky Bet zostanie przeniesiony na platformę w 2021 lub 2022 roku.

Grupa wskazała zakłady sportowe jako największą szansę na rozwój w najbliższych latach, a jest to związane w szczególności z procesami regulacjymi prowadzonymi w USA.

TSG ma za sobą bardzo pracowity rok, w którym przejęła BetEasy i William Hill Australia, a następnie Sky Betting & Gaming (SBG). Firma, która dotychczas słynęła z pokera online (w 2017r. 88% przychodów to poker), w 2018 r. uzyskała równomiernie przychody z trzech segmentów: pokera online, zakładów sportowych online i kasyna online.

fot. Caspar Camille Rubin / unsplash

Zobacz też

W połowie czerwca w pełni ruszy brytyjska machina bukmacherska

Operatorzy zakładów bukmacherskich oraz salonów gier w Wielkiej Brytanii, otrzymali od rządu zielone światło na wznowienie działalności z dniem

Czytaj więcej...

Charytatywna loteria w Wielkiej Brytanii

Lottoland przekaże darowizny na rzecz czterech organizacji charytatywnych, w tym Brytyjskiego Czerwonego Krzyża.Firma zaprezentowała pierwszą w swoim rodzaju brytyjską

Czytaj więcej...

MGA bada wpływ Covid-19 na sektor gier

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Malta Gaming Authority (MGA), licencjonowani na Malcie operatorzy zakładów sportowych stoją w obliczu 40%

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu