Stars Group buduje „perfekcyjną” platformę

W Aktualności DNIA
- Updated

The Stars Group rozpoczęła pracę nad nową globalną platformą zakładów sportowych, która według grupy będzie łączyć najlepsze rozwiązania platform BetStars, Sky Bet i BetEasy.

Tak zwana globalna platforma sportowo-handlowa (GSTP) jest rozwijana przez zespoły developerskie w Bułgarii i Wielkiej Brytanii.

GSTP ostatecznie zastąpi komponenty platformy stron trzecich, przy czym pierwsze rynki międzynarodowe mają być obsługiwane pod koniec 2019 r. Kolejne, w tym USA, zostaną dodane w 2020 r. Sky Bet zostanie przeniesiony na platformę w 2021 lub 2022 roku.

Grupa wskazała zakłady sportowe jako największą szansę na rozwój w najbliższych latach, a jest to związane w szczególności z procesami regulacjymi prowadzonymi w USA.

TSG ma za sobą bardzo pracowity rok, w którym przejęła BetEasy i William Hill Australia, a następnie Sky Betting & Gaming (SBG). Firma, która dotychczas słynęła z pokera online (w 2017r. 88% przychodów to poker), w 2018 r. uzyskała równomiernie przychody z trzech segmentów: pokera online, zakładów sportowych online i kasyna online.

fot. Caspar Camille Rubin / unsplash

Zobacz też

Kasyna w Atlantic City zwalniają pracowników

Z powodu epidemii COVID-19 w tym tygodniu w amerykańskich kasynach w Atlantic City zwolniono około 16 tysięcy pracowników. Niekoniecznie musi

Czytaj więcej...

UKGC ostrzega operatorów – nie wykorzystujcie marketingowo COVID-19

Neil McArthur, szef UKGC, instruuje licencjobiorców, aby zachowali ostrożność w swoim działaniu po wzroście aktywności kasyn online. Komisja podkreśla,

Czytaj więcej...

Złe prognozy dla rynku hazardowego

Analitycy H2 Gambling Capital dokonali w ostatnich dniach oceny wpływu wirusa COVID-19 na światowy rynek gier hazardowych. Ich prognoza

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu