STS oficjalnym sponsorem turnieju Esport Tour PRO

W Aktualności DNIA
- Updated

STS, największy legalny bukmacher na naszym rynku, został oficjalnym sponsorem Esport Tour PRO – internetowego turnieju CS:GO. Wydarzenie jest dedykowane dla czołowych polskich drużyn.

W zaplanowanych na 9 i 10 maja rozgrywkach rywalizować będzie osiem formacji: Izako Boars, CLEANTmix, Pompa Team, AVEZ Esport, Cyberwolves, ACTINA PACT, NEST (druga drużyna x-kom AGO) oraz Illuminar Gaming w składzie z Pawłem „innocentem” Mockiem, którego STS jest sponsorem.

STS nieustannie zwiększa skalę działalności w obszarze gamingu – rozwijamy ofertę, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom graczy, a także wspieramy rodzimą scenę esportu w dalszym rozwoju i profesjonalizacji. Ponadto sponsorujemy istotne dla fanów esportu wydarzenia i turnieje. Czego potwierdzeniem jest umowa, na mocy której zostaliśmy oficjalnym sponsorem Esport Tour PRO, turnieju Counter-strike’a z udziałem najwyżej notowanych polskich formacji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Transmisja na żywo z rozgrywek Esport Tour PRO z udziałem czołowych polskich zespołów będzie dostępna na kanale https://www.twitch.tv/studio_live. Pula nagród w turnieju wynosi 30 tys. zł.

Esport Tour PRO to kolejny turniej popularnego CS:GO, którego bukmacher jest sponsorem. W ubiegłym roku STS był zaangażowany w sponsoring Charleroi Esport 2019, a wcześniej także FACEIT Major London.

Jak informuje bukmacher w przesłanym do prasy oświadczeniu, jego celem jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. STS podkreśla także, że angażuje się także we wsparcie esportu. Bukmacher jest sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a.

STS zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to z kolei pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends.

W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużyny esportowe Izako Boars, devils.one i x-kom AGO. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.

Więcej informacji na www.sts.pl.

Zobacz też

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Armenia zaostrza przepisy hazardowe. Ograniczenia dotyczą lokalizacji

Minister finansów Republiki Armenii, Atom Janjughazyan, podczas ostatniego posiedzenia rządu potwierdził zamiar zaostrzenia krajowych przepisów hazardowych. Nowe przepisy zmienią

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu