STS otwiera lokale

W Aktualności DNIA
- Updated

Jak informuje w komunikacie prasowym STS – największy legalny polski bukmacher – 4 maja uruchomi ponownie ogólnopolską sieć liczącą ponad 440 lokali. Przerwa w funkcjonowaniu sieci trwała od 15 marca.

Bukmacher podkreśla, że w związku z otwarciem placówek wprowadzono odpowiednie procedury bezpieczeństwa m.in. specjalne osłony na ladach, które zabezpieczają pracowników oraz klientów, placówki zaopatrzono też w środki dezynfekcyjne, a pracowników wyposażono w środki ochrony osobistej.

„Bezpieczeństwo pracowników i klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego STS jako pierwszy bukmacher w kraju zdecydował się na czasowe zamknięcie wszystkich lokali. Czas, gdy pozostawały one niedostępne dla klientów, wykorzystaliśmy na przygotowanie ich do funkcjonowania wedle nowych procedur bezpieczeństwa”, mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Służby prasowe STS informują również, że firma konsekwentnie realizuje plan rozbudowy sieci lokali premium zlokalizowanych w topowych lokalizacjach największych miast w Polsce. Aktualnie w sieci bukmachera funkcjonuje sześć lokali o podwyższonym standardzie. Placówki STS o wysokim standardzie dedykowane są klientom, którzy preferują korzystanie z tradycyjnego kanału sprzedaży i jednocześnie cenią udogodnienia, jakie oferują nowoczesne technologie. W tego typu lokalach gracze mają dostęp do wielu udogodnień – oglądają transmisje wydarzeń sportowych na dużych ekranach, sprawdzają ofertę na tabletach czy zawierają zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali.

STS utrzymujący od lat pozycję lidera polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Oferta bukmachera dostępna jest obecnie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. STS, który jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną już informuje o planach dalszej ekspansji międzynarodowej.

STS w ostatnich 6 latach zwiększył przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 2,41 mld zł. Spółka ocenia, że sukces ten jest wynikiem licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników STS. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, z czego 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Bukmacher szczyci się również tym, że aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu